Установка камери Speed Dome

Установка роботизованих PTZ камер

Що таке Speed Dome камера спостереження?

Speed Dome камери спостереження - це найбільш сучасна камера з представлених на ринку. Завдяки роботизації поворотного механізму, камера здатна миттєво змінювати кут огляду зйомки, так що вислизнути з поля її зору навряд чи вдасться. Поворотна швидкісна камера, як її ще по-іншому називають, має купольну форму. Купол виготовлений з прозорого міцного пластику, який дозволяє вести камері спостереження в будь-якому положенні і захищає обєктив від попадання пилу і вологи. Компанія CamOn зробить монтаж Speed Dome камер відеоспостереження в будь-яких умовах і на будь-якому обєкті, на якому потрібно встановити відеоспостереження.

Варіанти установки Speed Dome камерв в CamOn

Установка Speed Dome камери PTZ

Установка Speed Dome камер на висоті до 4 метрів

Ціна від 900 грн

Установка Speed Dome камер на висоті більше 4 метрів

Ціна договірна

установка Speed Dome камер відеоспостереження

Якщо Вам потрібна установка Speed Dome камери відеоспостереження в Києві - наш сервіс з радістю допоможе в цьому питанні, так ка до компанія CamOn зможе грамотно організувати систему відеоспостереження.

Установка камери відеоспостереження до 4 метрів

Установка Speed Dome камер відеоспостереження в нашій компанії починається з етапу проектування. Для цього Ви звязуєтеся з нашими менеджерами, щоб вони уточнили параметри будівлі і кількість необхідних камер.

Установка відеокамери на висоті більше 4 метрів

Після того як попередня ціна на установку Speed Dome камер відеоспостереження буде узгоджена з клієнтом, майстри нашого сервісу виїдуть на робочу площадку для необхідних замірів.

Установка відеокамери на висоті більше 4 метрів

Потім інженери нашої компанії складуть детальний план на монтаж поворотних відеокамер, визначимо їх точну кількість, щоб гарантувати 100% огляд будинку, квартири або офісу.

Ми не збираємося продавати зайві обладнання, так як розуміємо високу вартість даного продукту. З огляду на всі нюанси, ми підберемо для Вас камери спостереження з потрібним фокусною відстанню, кутом огляду, і виходячи з того, яка якість картинки Вам потрібно.

Установка роботизованих відеокамер - процес, який слід довіряти професіоналам. Звернувшись в нашу компанію, ми гарантуємо, що установка поворотних відеокамер спостереження буде виконана в точно обумовлені терміни. Монтаж Speed Dome камер відеоспостереження може проходити і без зупинки робочих процесів, так як професіонали нашої компанії зможуть виконати роботи з прокладання проводів швидко, безшумно і не залишать після себе монтажного сміття.

Установка Speed Dome камер відеоспостереження в офісі проводитися з дотриманням технічного завдання. Для офісів ми б рекомендували IP-камери спостереження, так як цим можна зменшити і без того велика кількість проводів. Також наша компанія надає таку послугу, як установка Speed Dome камер відеоспостереження в квартирі, будинку або ділянці. Наша компанія виконує монтаж поворотних відеокамер як зовні, так і всередині приміщень.

Установлення однієї поворотною відеокамери не займе багато часу, завдяки особливості конструкції. Вона встановлюється накладними способом на будь-яку плоску поверхню.

Обслуговування Speed Dome камер відеоспостереження

Після того, як була проведена установка роботизованих відеокамер ми не залишимо вас один на один з незрозумілим обладнанням. Наша компанія зробить налаштування камер і відеореєстратора, щоб Ви могли правильно зберігати дані і отримувати картинку на будь-якому доступному пристрої. Також наша компанія надає гарантію на монтаж роботизованою камери відеоспостереження.

Установка камери Speed Dome