Монтаж систем сигналізації

Установка систем сигналізації в CamOn

Йдучи з дому або закриваючи на ніч офіс важко залишатися впевненим, що небажані« гості »не проникнуть до вас в приміщення. Щоб убезпечити себе і своє майно слід провести монтаж охоронної сигналізації. Компанія CamOn здійснює установку сигналізації в Києві в найкоротші терміни і за прийнятною ціною. Ви можете довіритися нашої компанії, так як ми маємо великий досвід роботи, хорошу репутацію і маємо повну технічну оснащеність.

Установка сигналізації в квартирі

Перш ніж замовляти установку сигналізації вам слід розуміти, що в неї входить.

Монтаж бездротових датчиків сигналізації

Сповіщувачі, тобто різні датчики, які повідомлять вам про рух в до вартира, розбитому вікні, наявність диму або вогню.


Центральний пульт, який буде приймати сигнал з датчиків.

Установка звукових і світлових оповіщувачів сигналізації

Звукові і світлові сповіщувачі про спрацювання сигналізації.

Для повного відчуття безпеки, ми рекомендуємо інноваційну систему безпеки від Ajax - комплект сигналізації StarterKit , яка порадує Вас не тільки своїм вишуканим дизайном, але і широким функціоналом.

Установка сигналізації в квартирі, як важливий крок для збереження вашого майна.

Інженери нашої компанії грамотно підберуть кількість необхідних датчиків, а також зможуть проконсультувати про те, які саме Вам знадобляться датчики: диму, вогню, підтоплень і руху. Ми не збираємося продавати Вам зайве устаткування, щоб заробити на вас. Ми запропонуємо всі можливі варіанти, щоб задовольнити Ваші потреби. Ми гарантуємо, що установка сигналізації не зіпсує ремонт. Ми не звикли залишати за собою сміття, тому залишимо приміщення максимально чистим.

line-camon.png

Монтаж охоронної сигналізації в CamOn Фахівці проведуть роботи по установці систем охоронної сигналізації в обумовлені терміни. Для квартири ви можете вибрати: автономну сигналізацію або дротову. Для того, щоб зробити вибір на користь тієї чи іншої сигналізації - Вам слід проконсультуватися з нашими фахівцями.

Установка охоронної сигналізації в будинку буде трохи дорожче, ніж в квартирі через більшого обсягу робіт. Також додатково можна встановити датчики руху на території навколо будинку.

line-camon.png

Установка систем сигналізації від нашої компанії включає в себе наступне: установку приймально-контрольних приладів, датчиків охорони (диму, вогню, підтоплення та руху ), пристрій для управління. При необхідності ми можемо виконати загальнобудівельні роботи з прокладання кабелю та встановлення сигналізації.

Здійснивши монтаж сигналізації, ми допоможемо її налаштувати, щоб Ви отримували повідомлення на вибраний Вами пристрій (телефон, ноутбук) в будь-який час. Також ми надаємо гарантію на виконані роботи та надаємо комплект виконавчої документації.

Установка систем бездротової сигналізації

Монтаж бездротової сигналізації останнім часом набирає широку популярність, так як для її встановлення не потрібно володіти спеціальними знаннями, а її підключення не займе багато часу. Ця сучасна система охорони позбавить Вас від зайвих маніпуляцій прокладки кабелів і проводів, адже все датчики зєднані автономно по GMS або радіозвязку з центральним блоком сигналізації.

Одним з основних переваг бездротової сигналізації - її простота в обслуговуванні. Це характеризується тим, що для цього потрібно всього-лише міняти батарейки в датчиках, а центральний блок і так харчується від 220В. При виході з ладу датчика або ж центральної станції, краще звернутися до фахівців CamOn, які в найкоротші терміни усунуть Вашу проблему.

Після установки охоронної сигналізації ми надаємо її обслуговування по Києву. Ми можемо зробити заміну несправного обладнання, так як надаємо гарантію на виконані роботи.

Монтаж систем сигналізації