Аудіопанелі

Аудіопанелі для домофонів - основна інформація, особливості та характеристики

Біля входу в приміщення встановлюється виклична аудіопанель, функцією якої є забезпечення звязку між співробітниками офісів та інших організацій з відвідувачами. Аудиопанель для домофона часто обладнана складальними кнопками, мікрофоном, динаміком, підсвічуванням клавіатури і зчитувачем електронного ключа.

існують кілька різновидів Аудіопанелі:

В залежності від кількості підключаються квартир:

одноабонентська аудіопанелі

одноабонентська

Аудіопанелі, які зазвичай використовують для приватних будинків, закритих офісів і навіть кабінетів

Багатоабонентські аудіопанелі

Багатоабонентські

багатоабонентські ие аудіопанелі зазвичай встановлюються в багатоквартирних підїздах, таун-хауса, а також в бізнес-центрах і інших закритих адміністративних будівлях.

Аудіопанелі для декількох квартир

малоабонентскіе

Також виділяють ще один підвид - малоабонентскіе , тобто такі викличні аудіопанелі, які розраховані не більше ніж на 2-4 квартири.

Підключення та установка Аудіопанелі

Якщо говорити про одну або кількох квартирах, то підключення здійснюється за допомогою двох проводів (для кожної квартири використовується одна пара проводів). Важливо врахувати, що установка домофона буде кілька ускладнена, якщо це потрібно для багатьох квартир відразу.

Підключення викличної аудіопанелі має кілька способів:

  • шляхом установки координатної сітки через комутатор;
  • звязування по шині даних;
  • звязок за допомогою бездротового зєднання (wi-fi);
  • використання електричної мережі з розділовими фільтрами;
  • з використанням локальної компютерної мережі.

Найчастіше підключення аудіопанелі на 4 абонента і більш виробляється за допомогою координатної системи. Купити аудіопанель на 8 абонентів і навіть більше ви можете в нашому магазині , де співробітники підберуть найбільш вигідний варіант виходячи з ситуації, що склалася.

І, нарешті, кілька важливих фактів про встановлення:

Спосіб установки панелі виклику безпосередньо залежить від її форми. Панель на 1 абонента як і пристрій, що обслуговує кілька квартир, можуть монтуватися по-різному. Тут три варіанти:

  • врізні;
  • накладні;
  • встановлені під спеціальним кутом.

Купити викличну панель в Києві можна з невеликим козирком, який помякшить негативний вплив погодних умов на пристрій.

Наша компанія - надійний постачальник домофонної продукції на ринку України. У каталозі представлені викличні аудіопанелі Commax , Quantum, Slinex і інших передових виробників. Наша компанія пропонує товар тільки від перевірених постачальників, що дозволяє нам розширювати клієнтську базу, забезпечуючи Вам безпеку і якість високого рівня.

Аудіопанель - купити викличні аудіопанелі в Camon

Аудіопанелі