Домофони Vizit і комплектуючі

Окремим напрямок роботи нашої організації є реалізація домофонів Vizit. Чому, запитаєте Ви! Вся справа в тому, що компанія-виробник «Візит» надає товари, які на сучасному ринку виробництва домофонів дуже затребувані. Домофони Візит характеризуються своєю високою якістю, вони адаптовані під найжорсткіші погодні умови і відрізняються цілком доступною вартістю в порівнянні з аналогами.

Модельний ряд компанії

Продукція даної компанії випускається в таких модифікаціях:

Домофони Vizit SM, N

Серія SM, N

серія SM, N (модифікація БВД, оснащена блоком виклику на понад 100 підключених абонентів), серія 300 (має блок управління і виклику, розрахована на 20, 80 і 200 чоловік в підключенні).

Домофони Vizit 400

Серія 400

Серія 400 (призначена на одного абонента, забезпечує дуплексний звязок).

Домофон Візит комфорт 400

Серія комфорт 400

серія комфорт 400 для 1-го або 4-х абонентів, має блок виклику.

домофон Візит БУД і БВД

Модифі. БУД і БВД 400

Модифікації БУД і БВД серії 400 для 40 або 200 абонентів.

Моделі домофонів Vizit настільки різноманітні, що підійдуть на всі випадки життя. Багатоквартирний домофон Візит , як згадувалося раніше, може бути розрахований на 200 чоловік, що набагато підвищує рівень безпеки жителів багатоповерхових будинків, дозволяє утримувати підїзд в чистоті і порядку. Ви просто набираєте на цифровий панелі багатоквартирного домофона Vizit номер своєї квартири, натискаєте кнопку виклику і ваші родичі відразу ж відкриють вам двері. Коли ж прийде стороння людина, якого ви впускати у свій дім не захочете, ви можете не відкрити свої двері. Є й моделі, які мають один код для домофону Vizit, який знають тільки жителі підїзду. У будь-якому випадку програмування домофона Vizit здійснює працівник, який спеціалізується на цьому і проводить всі чітко за інструкцією.

Кожен домофон Vizit має докладну інструкцію по експлуатації. В описі є технічні характеристики апарату, його функціональні можливості, присутня інформація про особливості встановлення домофону Vizit.

Домофони і відеодомофони vizit

 Домофони Візит Компанія-виробник випускає пристрої, як в бюджетному варіанті, так і більш сучасні з широким функціоналом. Купити домофони Vizit в Києві можна з функцією відеоспостереження. Такий апарат дасть можливість контролювати ситуацію навіть в нічний час, забезпечуючи якісну картинку. Зображення при цьому буде відмінне. Також є можливість встановити кілька камер спостереження , збільшивши при цьому територію огляду. Деякі моделі видеодомофонов vizit роблять фотознімки навіть при розряді батареї. У компанії активно відбувається модернізація виробництва та впровадження нових технологій в продукцію, що випускається.

Вартість продукції

Домофони Vizit в Києві реалізуються у всіх спеціалізованих магазинах, в тому числі і у нас . Щоб купити домофон Vizit варто просто звернутися в нашу компанію , вибрати модель та оплатити її вартість. Ціна на домофони vVzit в нашому магазині безпосередньо залежить від дизайну, функціональних можливостей і характеристик. Проаналізувавши продукцію наших конкурентів, ви самі переконаєтеся, що ми пропонуємо товар за найнижчою вартістю, тому як співпрацюємо з постачальниками безпосередньо, без будь-яких посередників.

Домофони Vizit в Києві. Купити домофон Vizit і комплектуючі в Україні

Домофони Vizit і комплектуючі