Монтаж домофонних систем

Установка домофонних систем

Встановлення домофона в підїзд або офіс - цей перший крок до забезпечення контролю доступу. Монтаж домофонних систем здатний вирішити багато завдань, крім надійного контролю доступу, він позбавить вас проблем з вічно відкритими дверима, сторонні люди не зможуть заносити сміття в ваш підїзд. Якщо для своїх потреб ви вибрали установку відеодомофонів, то така система дозволить вам ще й спостерігати за гостем. Співробітники нашої компанії мають великий досвід роботи по установці домофонів в Києві, що дозволяє провести монтаж домофона в максимально короткі терміни виконувати всі необхідні стандарти якості.

З яких етапів складається установка і обслуговування домофонів?

Якщо говорити в цілому, то домофонная система складається з двох частин: виклична панель і домофон (або відеодомофон). Слід зазначити, що наша компанія надає послуги на:

домофон в офіс

Установка домофона в офіс

Багатоквартирний домофон

Установка багатоквартирного домофона

Встановлення домофона в квартиру

Крім цього ми здійснюємо установку домофонів vizit.

Після того, як співробітники ознайомляться з обєктом, на якому потрібно установка домофонів ми запропонуємо вам кілька різних домофонних систем в різної цінової категорії. Ви самостійно виберете прийнятну для вас систему. Після чого ми прорахуємо фінальну вартість на монтаж і приступаємо до робіт.

Ціна на монтаж домофона буде залежати від таких факторів:

  • від типу обраної вами системи: відеодомофон, звичайний домофон, яку панель виклику ви вибрали і інше.
  • розміри обєкта, на якому планується монтаж обладнання та кількість точок прийом (тобто абонентів).
  • слід також врахувати специфіку місць, куди планується установка трубки домофона або спеціальної панелі з кольоровим екраном.

Інженери нашої компанії здійснюють протягання кабелів домофонної системи до кожної точки прийому абонента. Ми враховуємо всі побажання клієнта, тому гарантуємо чистоту і якість виконаних робіт. Також ми збережемо зовнішній вигляд стін, щоб не нашкодити ремонту. Після установки панелі виклику домофона в підїзді або на центральному вході офісу і підключення всіх абонентів в загальну систему ми виробляємо налаштування обладнання.

Налаштування домофонів це важливий етап після виконання монтажних робіт. Нам важливо щоб вся система працювала як годинник, тому ми перевіримо весь функціонал особисто, щоб кожна кнопка коректно спрацьовувала, а якість картинки і звуку було на високому рівні.

КондиціонериУстановка і обслуговування домофонів

Звернувшись в нашу компанію ви можете розраховувати на великий комплекс послуг: допомога при виборі обладнання, монтаж і підключення домофонів з дотриманням всіх норм і правил, подальша консультація, налаштування обладнання та обслуговування. Завдяки великому досвіду роботи в сфері установки систем контролю доступу ми можемо порадити конкретні моделі, які добре себе зарекомендували в умовах експлуатації у наших клієнтів.

Монтаж домофонних систем