HD-TVI відеокамери

Моделі відеокамер з кожним роком поліпшуються в своїх можливостях і системах функціонування. Це чудово, адже світ не стоїть на місці! HDTVI камери по праву вважаються кращими на сучасному ринку техніки безпеки. HDTVI відеоспостереження має новаторський і найбільш покращений стандарт серед всього існуючого аналогового обладнання. Наш магазин CamOn, з величезним задоволенням, надає Вам можливість ознайомитися з функціями і особливостями HDTVI камери.

Різниця HDTVI камери відеоспостереження від HDCVI

 HDTVI камера Що ж, HDTVI відеоспостереження має ряд переваг над іншими. До загального відома, авторство на реєстрацію подається техніки вироблено на фірму Hikvision. На відміну від аналогічних систем Dahua, Hikvision Turbo HD камери мають свої переваги над першими. HD TVI камери здатні передавати сигнали в радіусі до 500 метрів, на відміну від аналогів фірми Dahua, у яких дистанція передачі даних не набагато, але все ж нижче. Однією з заслуг HDTVI відеокамери є її функція передачі даних без затримок, збоїв, а найголовніше, на досить довгі дистанції.

Завдяки одному і єдиному коаксіальному кабелю, HD TVI спостереження з легкістю зможе передати потрібну інформацію, як відео, так і аудіо. Якісний звук дозволить переглянути відеозапис повноцінно, почувши абсолютно кожен відтворений звуковий сигнал на записи.

Характеристики HDTVI камер

Відеокамера HDTVI Крім усього іншого, дозвіл до 1920x1080 px робить HD TVI камери кращими за якістю свого зображення. Яскравість і потужність колірної матриці, а саме - правильне їх розподіл між собою, вірний баланс кольору і яскравості, дозволяє HDTVI системі користуватися значною популярністю серед споживачів на ринку. Розроблена стійкість і широка смуга пропускання, яку має Turbo HD камера, робить відеозапис максимально наближеною до ідеальної зображенні.

Turbo HD камера відмінно підійде для забезпечення безпеки великих територій. Прекрасним і вірним рішенням для Вас стане придбання камери Turbo HD для великих установ, холдингів і підприємств. Ваш бізнес і власне володіння буде в цілковитій безпеці.

Адже камери Turbo HD тепер є дуже впевненим поштовхом, а точніше буде сказати, навіть злетом вгору серед всього охоронного обладнання!

HD-TVI відеоспостереження в Києві. HDTVI відеокамери в Україні.

HD-TVI відеокамери