Встановлення відеодомофона

Установка відеодомофонів в CamOn

Ціна від 999 грн

     Встановлення відеодомофона - це важливий крок по створенню системи контролю доступу в квартиру, офіс або підприємство. Основна перевага відеодомофонів - це можливість побачити відвідувача, а також вулицю, яка знаходиться за ним. Монтаж відеодомофона, крім основного завдання щодо забезпечення контролю доступу, також допоможе вирішити проблему з сусідами, які не «люблять" закривати двері, а зачинені двері в підїзд в холодну пору допоможе зберегти тепло. Також незнайомі люди не будуть смітити в вашому підїзді. Ми маємо великий досвід по установці відеодомофонів в Києві, завдяки чому монтаж відеодомофона буде зроблений швидко і якісно.

     Нашим клієнтам доступна установка відеодомофонів в Києві на будь-якому обєкті:

  • офісна установка або в торговому центрі;
  • установка відеодомофона в квартирі;
  • магазини і аптеки (особливо це актуально для закладів з нічним часом роботи);
  • установка відеодомофонів в приватному будинку.

Які етапи монтажу відеодомофона?

Система домофонів - це складний пристрій, яке складається з:

Викличний панелі, яка розташовується на вході в будівлю, приміщення або офіс

Комутатор

Комутатор - засіб звязку, за допомогою якого відвідувач може вести з вами діалог

     Абонентська трубка або панель, за допомогою якої власник квартири може спілкуватися з відвідувачами, а також за допомогою кнопки може управляти відкриванням і закриванням дверного замка

     Монтаж домофонних системТому установку відеодомофонів в офісі або квартирі слід довірити професіоналам. Ціна на установку відеодомофона буде залежати від передбачуваного обсягу робіт і вибраного вами обладнання. Наприклад на вартість установки відеодомофона буде впливати кількість абонентів, довжина проводів і інші параметри.

     Співробітники нашої компанії здатні виїхати на ваш обєкт для складання докладної схеми протягання кабелів і розрахунку вартості передбачуваних робіт. Після того ви виберете задовольняють ваші потреби обладнання ми оголошуємо вартість і приступаємо до роботи. Слід зазначити, що ми виконуємо установку відеомофона commax і інших фірм.

Налаштування відеодомофона Інженери нашої компанії зможуть провести прокладку кабелів комунікації з огляду на побажання клієнта. Ми гарантуємо, що збережемо ремонт і неушкоджений зовнішнім виглядом стін. Ми встановлюємо панель виклику на вхідних дверях і пристрій для відкривання замка і спілкування в кожну квартиру.

Після закінчення монтажу обладнання, ми переходимо до його запуску та налаштування. Ми розуміємо, що це важливий крок в процесі роботи в цілому, тому перевіряємо особисто функціонал кожного пристрою, щоб все коректно працювало.

Наша компанія здійснює продаж і установку відеодомофонів будь-якої фірми. А також ми надаємо підтримку протягом експлуатації пристроїв. Також проконсультуємо з вибором устаткування, так як поставивши тисячі пристроїв ми маємо уявлення домофони якої фірми прослужать якісно і довго.

Встановлення відеодомофона