Active filters

2 660,00 ₴

2 240,00 ₴

2 240,00 ₴

2 240,00 ₴

3 220,00 ₴

3 220,00 ₴

3 220,00 ₴

3 920,00 ₴

3 220,00 ₴

1 704,00 ₴

2 788,00 ₴

2 964,00 ₴

Відеодомофони

     Однією з найпростіших систем з відеоспостереженням і переговорним пристроєм є відеореєстратор. Це оснащення може стати реальним захистом будинку від несанкціонованого проникнення. Домофони дозволяють спілкуватися з відвідувачем і навіть бачити його відображення на своєму екрані. Вони не вимагають багато місця при установці, складаються з двох головних елементів - це виклична панель і відеомонітор. Установка відеодомофона проводиться на хвіртки, двері, ворота при цьому монтують відеоочко. Коли господарі будинку не хочуть викликати будь-яких підозр, то замість звичайного дверного вічка монтується відеоочко, який зовсім непомітний для відвідувачів.

     Домофони - функціонал і різновиди

     Перед тим як купити відеодомофон в Україна, варто дізнатися про їх видах, вартості і функціональності. Залежно від типу приміщення підбирають модель пристрою для відеоспостереження. Головна функція, безсумнівно, забезпечення захисту обєкту. Але в процесі виконання головного завдання, відеодомофони також можуть виконувати ряд додаткових функцій. Так, бездротової відеодомофон , забезпечить зручність у використанні, тому як такі механізми дозволяють проводити підключення додаткових камер і моніторів.

      Якщо дивитися за функціональними характеристиками, то розрізняють пристрої з трубкою і без, з вбудованою памяттю, з наявністю датчика руху, можливістю підключатися в мережі інтернет. Типи підключення можуть бути наступні:

     Сьогодні, купити відеодомофон в Києві можна від різних виробників. Найбільшою популярністю серед систем контролю доступу користуються відеодомофони commax,arny, neolight. У нинішній час це лідер серед відомих брендів ринку систем безпеки. Продукція цієї фірми істотно відрізняється привабливим дизайном, широким спектром цін і багатством функцій в кожній конкретній моделі. Купити відеореєстратор в Києві від commax можна як для офісу, так і для житлового приміщення.

     Якщо ж говорити про вітчизняних виробників, тоді увагу привертає компанія Візит, яка спочатку обгрунтувала своє виробництво в Донецьку. Домофони visit привертають покупців своєю ціною і якістю збірки. Приємно і те, що клієнтам виробник регулярно пропонує оновлені каталоги, які допомагають у пошуку потрібного товару. У будь-якому випадку, відеодомофони в Києві представлені в дуже широкому розмаїтті. У нашому магазині ви побачите відеодомофони slinex , kocom і багато інших.

     Як підібрати відеодомофон

     Для власної квартири або будинку потрібно купувати домофон більш універсальний, з невеликою вагою і максимальною доступністю. Домофони для квартири повинні мати інформаційне табло, де буде висвітлюватися мінімум інформації. Такий пристрій, як правило, оснащено звуковим сигналом (при відкритті), має міцний металевий корпус. Підїзний відеодомофон купують для збереження чистоти підїзду і забезпечення безпеки жителів. Є моделі таких відеодомофонів із записом. Власники приватних комплексів все більше вибирають відеодомофони кольорові, вони більш точно передають картинку. Якщо ви можете витратити значну суму на забезпечення своєї безпеки, тоді найкраще купити ip відеореєстратор.

     Купити відеодомофони за низькими цінами

     Пропонуємо вам придбати відеодомофони у нас. Ми можемо запропонувати не тільки широкий модельний ряд, але і товари за хорошою ціною, а наші фахівці завжди раді будуть допомогти вам з вибором гідного пристрою.

Купити домофон, відеодомофон за вигідною ціною - Camon.com.ua

Відеодомофони