Active filters

Комплекти відеодомофонів

    Системи домофонії, - зручно і економно

     Домофон з відео відтворенням - ефективний і доступний елемент для забезпечення безпечного спілкування в сучасному суспільстві. Найпростіший комплект відеодомофона складається з аудіо і відеопанелі, абонентського переговорного пункту. Щоб ідентифікувати особу людини в таких системах використовуються кодові клавіатури і зчитувачі (контактні, безконтактні, біометричні). Справжніми «очима» тут є вбудовані камери, зовсім не помітні для гостей і відвідувачів будівлі. Активний розвиток технологій з безпеки в сучасному світі дозволяє значно підвищувати якість надійності систем контролю і мінімізувати втручання людей в процес роботи таких комплектів відеодомофонів.

     Купити комплект відеодомофона для квартири можна в нашому интенет-магазині, де подаються товари безлічі виробників . Це можуть бути пристрої Commax , Slinex , Arny та інші. Функціонал і зовнішній вигляд впливає на вартість механізмів. Але варто розуміти, що навіть куплені комплекти відеодомофонів за низькою ціною забезпечать Вашу безпеку і захистять будинок від «не бажає гостей».

     Як правильно підібрати комплект відеодомофона

     Комплекти відеодомофона для будинку відрізняються своїми функціональними можливостями, технічними характеристиками і навіть зовнішнім виглядом панелі домофона. Перед покупкою подібного пристрою варто чітко зясувати, для чого вам воно необхідне і який механізм вам саме потрібен. Дайте відповідь на такі питання:

  • потрібно чорно-біле або кольорове зображення?
  • потрібна функція автоматичного збереження зображень;
  • є необхідність в запису відеороликів?
  • потрібен комплект відеодомофонів для квартир з функцією відкривання підїзної двері?

     Підбираючи відповідний відеодомофон, слід зясувати, який механізм встановлений у Вашому підїзді (якщо мова йде про багатоквартирному будинку). Коли ви дізналися модель, можна приступати до вибору суміщеного пристрою, тому як ряд таких моделей не так уже й великий. Поєднані відеодомофони дають можливість підключати кілька викличних панелей (до 3-х штук) і кілька камер спостереження , що йдуть від підїзної домофона.

     Отже, потрібно купити комплект відеодомофона і встановити його на місці. Але коли виникає необхідність підібрати відеодомофон під уже встановлений, тоді варто звернутися до фахівця. Кваліфікований працівник допоможе вибрати відповідний додатковий блок, який буде злагоджено працювати з раніше встановленим домофоном в підїзді.

     Склад відеодомофона

     Комплекти видеодомофонов складаються з:

  • панелі;
  • комутатора;
  • абонентського пристрою;
  • записуючого механізму.

     В повний комплект відеодомофона входить і ключ, який дозволяє входити -Вихід з будівлі. Тут можуть вам надати два варіанти: перезаписуваний і не перезаписуваний ключ. Різниця в тому, що на перший варіант ключа можна записати абсолютно будь-який код, а ось другий має свій індивідуальний кодом без можливості зміни.

     Зробіть правильний вибір

     Найбільш простий спосіб придбати механізм для безпеки свого будинку - здійснити покупку комплекту відеодомофона в інтернет магазині. У нашому магазині клієнтам представлений широкий вибір таких пристроїв, що відрізняється цікавими дизайнерськими рішеннями, різними виконаннями викличних панелей, функціоналом і способом монтажу. Купити комплект відеодомофона в Києві можна для проектів різних рівнів складності. Співробітники підкажуть найкращий варіант для багатоквартирного будинку, офісу або ж житлового комплексу. Ми гарантуємо фінансову вигоду клієнта, тому купити комплект відеодомофона можна практично за собівартістю від виробника.

Комплекти відеодомофонів ᐈ Купити | Опис та ціна в Київі | в CamOn

Комплекти відеодомофонів