Фільтр за

Наявність:

Наявність:

Бренд

Бренд

Ціна

Ціна

Розмір екрану, дюйми

Розмір екрану, дюйми

Тип управління

Тип управління

колір домофона

колір домофона

кількість каналів

кількість каналів

підтримка SD

підтримка SD

Тип товару

Тип товару

Роздільна здатність, пікселі

Роздільна здатність, пікселі

колір

колір

Установка видеонаблюденияя

Знайдено товарів: 75.

Показати 1-75 з 75 товарів

Активні фільтри

Комплекти відеодомофонів

    Системи домофонії, - зручно і економно

     Домофон з відео відтворенням - ефективний і доступний елемент для забезпечення безпечного спілкування в сучасному суспільстві. Найпростіший комплект відеодомофона складається з аудіо і відеопанелі, абонентського переговорного пункту. Щоб ідентифікувати особу людини в таких системах використовуються кодові клавіатури і зчитувачі (контактні, безконтактні, біометричні). Справжніми «очима» тут є вбудовані камери, зовсім не помітні для гостей і відвідувачів будівлі. Активний розвиток технологій з безпеки в сучасному світі дозволяє значно підвищувати якість надійності систем контролю і мінімізувати втручання людей в процес роботи таких комплектів відеодомофонів.

     Купити комплект відеодомофона для квартири можна в нашому интенет-магазині, де подаються товари безлічі виробників . Це можуть бути пристрої Commax , Slinex , Arny та інші. Функціонал і зовнішній вигляд впливає на вартість механізмів. Але варто розуміти, що навіть куплені комплекти відеодомофонів за низькою ціною забезпечать Вашу безпеку і захистять будинок від «не бажає гостей».

     Як правильно підібрати комплект відеодомофона

     Комплекти відеодомофона для будинку відрізняються своїми функціональними можливостями, технічними характеристиками і навіть зовнішнім виглядом панелі домофона. Перед покупкою подібного пристрою варто чітко зясувати, для чого вам воно необхідне і який механізм вам саме потрібен. Дайте відповідь на такі питання:

  • потрібно чорно-біле або кольорове зображення?
  • потрібна функція автоматичного збереження зображень;
  • є необхідність в запису відеороликів?
  • потрібен комплект відеодомофонів для квартир з функцією відкривання підїзної двері?

     Підбираючи відповідний відеодомофон, слід зясувати, який механізм встановлений у Вашому підїзді (якщо мова йде про багатоквартирному будинку). Коли ви дізналися модель, можна приступати до вибору суміщеного пристрою, тому як ряд таких моделей не так уже й великий. Поєднані відеодомофони дають можливість підключати кілька викличних панелей (до 3-х штук) і кілька камер спостереження , що йдуть від підїзної домофона.

     Отже, потрібно купити комплект відеодомофона і встановити його на місці. Але коли виникає необхідність підібрати відеодомофон під уже встановлений, тоді варто звернутися до фахівця. Кваліфікований працівник допоможе вибрати відповідний додатковий блок, який буде злагоджено працювати з раніше встановленим домофоном в підїзді.

     Склад відеодомофона

     Комплекти видеодомофонов складаються з:

  • панелі;
  • комутатора;
  • абонентського пристрою;
  • записуючого механізму.

     В повний комплект відеодомофона входить і ключ, який дозволяє входити -Вихід з будівлі. Тут можуть вам надати два варіанти: перезаписуваний і не перезаписуваний ключ. Різниця в тому, що на перший варіант ключа можна записати абсолютно будь-який код, а ось другий має свій індивідуальний кодом без можливості зміни.

     Зробіть правильний вибір

     Найбільш простий спосіб придбати механізм для безпеки свого будинку - здійснити покупку комплекту відеодомофона в інтернет магазині. У нашому магазині клієнтам представлений широкий вибір таких пристроїв, що відрізняється цікавими дизайнерськими рішеннями, різними виконаннями викличних панелей, функціоналом і способом монтажу. Купити комплект відеодомофона в Києві можна для проектів різних рівнів складності. Співробітники підкажуть найкращий варіант для багатоквартирного будинку, офісу або ж житлового комплексу. Ми гарантуємо фінансову вигоду клієнта, тому купити комплект відеодомофона можна практично за собівартістю від виробника.

Комплекти відеодомофонів ᐈ Купити | Опис та ціна в Київі | в CamOn

Комплекти відеодомофонів