Установка відеокамери

Установка камер відеоспостереження в CamOn

Установка камери відеоспостереження до 4 метрів

Установка камер відеоспостереження на висоті до 4 метрів

Ціна від 600 грн

Установка відеокамери на висоті більше 4 метрів

Установка камер відеоспостереження на висоті більше 4 метрів

Цена договорная

Установка камер відеоспостереження - це відмінне рішення для того, щоб забезпечити безпеку власного житла, офісу або перед ємства. Але грамотний монтаж вимагає особливої кваліфікації і професіоналізму, так як ціна на установку камер відеоспостереження залишається не маленькою. Компанія CamOn надає послуги на:

  • установка HDCVI, HDTVI, MHD, AHD відеокамер спостереження
  • установка ip відеокамери

Звернувшись в нашу компанію за установкою камер відеоспостереження ми можемо оптимально вибрати їх кількість і тип, а також гарантуємо правильне підключення і трансляцію. Компанія Camon виробляє установку камер відеоспостереження в Києві.

Які відеокамери спостереження вибрати?

У квартиру

Установка камер відеоспостереження в квартирі вимагає, щоб вони ідеально вписалися в інтерєр, і не було видно проводів. Ви можете вибрати більш дешеву систему з аналоговими відеокамерами, але тоді потрібно буде думати, де заховати дроти. Також, потрібно врахувати, що такі камери вимагають підключення до відеореєстратора, і його також потрібно десь встановити. IP-камери навпаки, не вимагають проводів, а відео може зберігається в хмарних сервісах. Тим більше картинку з них ви завжди можете отримати на екрані смартфона.

Для квартир можна вибрати камери призначені для установки в приміщення. Установка відеокамер в домашніх умовах вимагає чистоти процесу і швидкої роботи, що може гарантувати наша компанія.

у підїзд

Установка відеоспостереження в підїзді

Установка IP, AHD камер відеоспостереження в підїзді. Для таких систем можна вибрати як AHD камери, так і IP-камери. При виборі важливо врахувати, той факт, що вони повинні бути захищені від попадання пилу і вологи. Ми виконуємо монтаж відеокамер в будь-яких умовах і нас не лякають великі обсяги приміщень.

В офіс

Установка відеоспостереження в офісі Установка камер відеоспостереження в офісі. Для цих цілей ви також можете вибрати камери AHD, HDCI, HDTVI типу і IP. Розміри офісів дозволяють оперативно заховати дроти і встановити відеореєстратор. Ми гарантуємо, що монтаж відеокамер не займе багато часу, а також ми залишаємо ідеальну чистоту після проведених робіт.

Як відбувається установка відеокамер?

для початку ви можете залишити заявку на установку камер відеоспостереження в Києві в будь-якій зручній для вас формі: он-лайн, по телефону або електронного листа. Після цього ми безкоштовно консультуємо і проводимо демонстрацію можливостей обладнання будь-якого типу. Потім ми узгоджуємо бюджети, який тип обладнання використовувати, розробляємо проект і проектну документацію, і укладаємо контракт на встановлення камери відеоспостереження. Після чого наші фахівці виїжджають до вас на обєкт або квартиру і виробляють монтаж камери відеоспостереження.

Нам довіряють клієнти

Наша компанія складає проект на установку відеокамери спостереження за сертифікатами UFO. Після проведених робіт ви не залишитеся наодинці з незрозумілою системою спостереження, а ми допоможемо її налаштувати і навчимо правильно користуватися нею. Також ми надаємо гарантійне обслуговування і повну нашу підтримку. У своїх системах ми використовуємо тільки сертифіковане обладнання. Монтаж виконуємо тільки в зручний для вас час. А також ми гарантуємо ідеальну чистоту після виконаних робіт.

Установка відеокамери