IP Відеопанелі

Домофонна система в будинку - це, перш за все, надійний контроль доступу сторонніх людей в житловий простір (і не тільки, в офіс, виробничий комплекс і т.п.). Найважливішою частиною цієї системи є панель для виклику . На початку розвитку і застосування домофонних комплексів викличні панелі було дуже примітивними і простими. Але, на щастя, прогрес не стоїть на місці, і сьогодні все більше людей замовляють для себе установку ip панелі.

Що таке виклична панель ip і в чому її особливість?

ip виклична панель Простими словами, це пристрій, здатний передавати інформацію по цифровій лінії, застосовуючи локальну мережу. Така особливість дозволяє:

  • значно поліпшити якість передачі сигналу;
  • збільшити зростання домофонної мережі;
  • переадресовувати всі виклики на смартфон;
  • робити фото та відеофіксацію.

Головне, після підключення ip панелі до домофону система безпеки приміщення переходить на якісно новий рівень, що дозволить спростити контроль за безпекою будинку. Мережеві технології дозволяють працювати за допомогою віддаленого програмного забезпечення.

Функціональні можливості бездротових викличних панелей

На якість відео-картинки розташованої біля дверей будинку чи підїзду головним чином впливають погодні умови за вікном. Напевно зображення буде чітким, якщо на вулиці стоїть сонячний день, ніж дощ або просто нічний час доби. Варто розуміти, що оптичних систем, які знаходяться на ip викличних панелях для відеодомофонів висуваються особливі вимоги, які полягають в наступному: ip виклична панель домофона повинна бути оснащена високочутливої матрицею, мати широкий динамічний діапазон для якісної передачі інформації. Сучасні викличні панелі домофона ip повністю відповідають вище встановленим вимогам. Більш того, вони працюють з відеомодулем, який дозволяє формувати зображення з високою роздільною розширенням. Важливо і те, що характеристики зображення не знижуються при роботі з низькою пропускною здатністю мережі.

панель ip Визовні панелі IP-домофона відрізняються якісним динаміком і мікрофоном, які підносять ці пристрої за значно більший рівень, ніж звичайні панелі виклику домофонів. Така сучасна і високотехнологічна IP виклична панель для будинку дає можливість не тільки спостерігати за тим, що відбувається, а й впливати на обстановку.

Наша компанія є лідером на ринку домофонних пристроїв, представляє широкий спектр товарів. У модельному ряді є навіть сучасні ips панелі. Для безперервного контролю за тим, що відбувається рекомендується купити ip панель виклику з датчиком руху. А якщо хочеться бачити на екрані барвисте зображення своїх гостей, тоді кольорова виклична панель домофона буде в самий раз.

Клієнтам представляються як одноабонентські ip викличні панелі, так і багатоабонентські, розраховані на закриті кооперативи і багатоповерхові будинки. Наші wi-fi викличні панелі виконані з ударостійкого металу, вони стійкі до погодних змін і спробам вандалізму. Пристрої якісно працюють при сильних перепадах температур, від 40 градусів морозу до 45 градусів спеки. IP відеодомофон дозволить вам бути завжди «на варті» безпеки. Захистіть свій будинок назавжди!

IP виклична панель в Києві. Купити IP викличні панелі для відеодомофон

IP Відеопанелі