Active filters

Аудіодомофони

Перебуваючи у власному будинку, можна наразитися на небезпеку, відкривши двері незнайомій людині. Рішенням такої проблеми стало винахід аудіодомофона, який дозволяє чути гостя, не відкриваючи при цьому двері. Пристрої прості у використанні і доступні як для мешканця багатоквартирного будинку, так і для господаря приватного будинку.

Аудиодомофон - принцип роботи та специфікація

Домофони складаються з внешней панелі , оснащеної динаміком і мікрофоном, а також внутрішньої панелі, яка має переговорну трубку. Панель управління, яка встановлюється всередині будівлі, дозволяє управляти електромеханічним або електромагнітним замком двері. Зовнішня панель аудіодомофона також дозволяє відкривати двері одним з наведених нижче способів:

  • введенням коду на клавіатурній панелі;
  • використанням магнітної кнопки ;
  • застосування карти зі спеціальним зчитує кодом.

На сучасному ринку можна придбати бездротової аудиодомофон, які сильно полегшують монтажні роботи і більш зручні у використанні. Виробники також дають можливість купити аудиодомофон з панеллю із пластику, скла і навіть антивандальним корпусом.

Аудіодомофони Commax

Найбільш популярними в наші дні є аудіодомофони Commax . Цей корейський виробник відрізняється високою якістю продукції, що випускається. У нашому магазині можна підібрати цілком бюджетний варіант аудіодомофона Commax. Є й пристрої преміум класу, що дозволяють записувати виклики та руху. Такі моделі оснащені сенсорними кнопками. Найбільш ефективні моделі - це відеодомофони для приватного будинку, з сенсорним екраном, можливістю запису розмов і фотофіксацією.

Ми пропонуємо клієнтам пристрої від інших виробників. Це можуть бути аудіодомофони Візит , або ж механізми від компаній Kocom і т.п. Модельний ряд і різноманітність виробників постійно поповнюється, що забезпечує нашим клієнтам широке поле для вибору.

Загальні характеристики та критерії вибору

Аудиодомофон в Україні купити легко, а от вибрати підходящий саме вам, складніше. Для багатоквартирних будинків встановлюють багатоабонентські домофони, які забезпечують звязок власникам різних квартир. За характером функціонування можуть бути координатні або ж цифрові домофони. Купуючи аудіодомофони в квартиру, варто зупиняти свій вибір на першому варіанті, координатном пристрої. Це більш бюджетний варіант.

Також аудиодомофон купити можна як провідний, так і бездротової. Для першого варіанту потрібна наявність окремого проводу, а ось пристрої, виконані за другим варіантом, підключаються за допомогою електромереж або ж по радіоканалу.

Купити аудиодомофон у нас за вигідною ціною

Ми можемо запропонувати своїм клієнтам аудіодомофони багатоквартирні або ж індивідуальні в різних модифікаціях. Ви запитаєте: чому аудіодомофони купити в Києві краще у нас ? По-перше, тому що ми пропонуємо товари за найвигіднішими цінами, маємо великий асортимент продукції, орієнтований як на користувачів з низьким достатком, так і для забезпечених людей, які бажають придбати найсучасніший механізм захисту свого житла. Наявність домофона в будинку в будь-якому випадку убезпечить вас, дозволить безперешкодно спілкуватися з гостями, перебуваючи навіть на великій відстані. Аудіо та відеодомофон - це зручна розробка, яка просто необхідна в сучасному світі.

Аудіодомофон. Купити аудіодомофони Commax в Київі - Camon.com.ua

Аудіодомофони