AHD-відеореєстратори

Наш магазин пропонує тільки найякіснішу і новаторську техніку на ринку систем безпеки. Однією з останніх моделей реєстраторів відеоспостереження є AHD відеореєстратор в Україні, який вже встиг стати унікальним і добре зарекомендувати себе. AHD відеореєстратор являє собою пристрій, який допомагає здійснювати оперативну обробку і подальше збереження відеозапису відеоспостереження.

Переваги відеореєстраторів AHD

 Відеореєстратори AHD - якість звязку

Причиною для вирішення купити ahd відеореєстратор в Києві є його головна перевага, яке обґрунтовується відмінною якістю зображення, незалежно від мережі або дистанцій між пристроями. Відеореєстратори AHD мають більш спрощений інтерфейс, ніж інші аналогові системи. Можна сміливо сказати, що функції і можливості, якими оснащений AHD-відеореєстратор, по праву роблять його самим зрозумілим і легким в роботі.

 Реєстратори AHD - високе цифрове дозвіл Відеореєстратори AHD мають ще один виражений і істотний плюс, а саме - їх цифрове дозвіл! Уявити тільки, наскільки виразної буде картинка Вашої відеозапису, а все тому, що AHD-відеореєстратор дозволить записати і відобразити відео в найкращих форматах HD (720p) і Full-HD (1080p). Ahd відеореєстратор 1080p на вищому рівні здійснить запис Вашої камери, не дивлячись на погодні умови, далекі відстані або погану мережу.

Різновиди реєстраторів AHD

 AHD відеореєстратор на 4 канали Наш магазин CamOn з радістю може і хоче запропонувати Вам ознайомитися з різновидами даної моделі. Ваша територія буде в безпеці завжди, завдяки широкому спектру нашого магазину в Києві! Асортимент продукції відеоспостереження досить великий, тому ми хочемо запропонувати Вам ahd відеореєстратор на 16 каналів ahd, а також відеореєстратор на 24 каналу. Яка ж різниця між цими двома системами? Все залежить від кількості каналів в пристрої: якщо відеореєстратор ahd 4 канальний має можливість підключитися до чотирьох камер одночасно, то, наприклад, відеореєстратор ahd 8 канальний - відразу у восьми. Це дозволить стежити відразу за 8, і навіть за 24 обєктами відразу! Навіть на відстані 500 метрів, без використання додаткових проводів і зайвих шнурів, відео відтвориться без найменших затримок зображення і шлюбів по звуку.

Гібридні відеореєстратори AHD

В наявності нашого магазину є не менше унікальний реєстратор - гібридний відеореєстратор, особливістю цього реєстратора є його універсальний інтерфейс. Гібридний відеореєстратор оснащений аналоговими і мережевими відеовходами, що дозволить зробити підключення як аналоговим, так і до мережевих камер, це робить даний тип реєстратора найбільш оптимальним варіантом для придбання.

 Гібридні AHD відеореєстратори

На користь AHD відеореєстраторів варто було б сказати ще багато всього, але навіщо, якщо найвірнішим рішенням буде придбання AHD-відеореєстратора в Києві в магазині CamOn, і Ви самі все зрозумієте! А то, що буде неясно - вирішить AHD реєстратор, йому, здається, все під силу! Будьте під надійним захистом, завдяки нашим пропозицій і сучасним можливостям техніки!

AHD-відеореєстратори

AHD-відеореєстратори