Встановлення відеоспостереження

Монтаж систем відеоспостереження

     Монтаж систем відеоспостереження це основний вид діяльності компанії camon.com.ua. Тисячі задоволених клієнтів вибрали нас завдяки професіоналізму співробітників, оперативністю виконаних робіт і можливості монтажу в великих приміщеннях. Наші ціни на монтаж систем відеоспостереження найбільш вигідні для будь-якого замовника: від приватних клієнтів і малого бізнесу до великих підприємств. Також наша компанія займається установкою відеореєстраторів.

Яку систему відеоспостереження вибрати?

     На даний момент існує кілька основних видів систем: спостереження побудоване на аналоговій системі (AHD, HDCVI, HDTVI, MHD) і більш сучасний тип, заснований на IP-камерах. Наша компанія здійснює проектування і монтаж обох систем відеоспостереження.

     Аналогова система трохи застаріла, тому, цю технолгія значно поліпшили, створивши відразу кілька форматів - HDTVI, AHD, MHD, HDCVI. Установка відеоспостереження AHD кілька складніша, тому що потрібне підключення камер до відеореєстратора, слід організувати правильне і приховане підключення камер AHD. Вона відмінно підходить для квартир, котеджів і невеликих закладів.

Установка HDTVI / HDCVI камер

     HDCVI / TURBO HD - це новіша технологія, яка грунтується на тій же аналогової системі. Вартість установки системи відеоспостереження HDCVI або монтажу камер HDTVI трохи дорожче через комплектуючих, але має низку переваг. Крім того, установка TurboHD відеоспостереження на увазі також і підключення камер до відеореєстратора відповідного типу: HDTVI, HDCVI або ж до універсального MHD.

Підключення IP камер Установка IP-відеоспостереження - одна з найпопулярніших на сьогоднішній день. Чому? Та тому, що це інноваційна система відеоспостереження, з високою швидкістю передачі даних. Вам не потрібно буде думати, де зберігати дані так як вони будуть завжди доступні на хмарних серверах, в будинку або підприємство не треба ламати голову, де заховати дроти, якщо обладнання має wi-fi модуль. Слід зазначити, що вони простіше і швидше в установці.

З чого почати монтаж системи відеоспостереження?

1) для того здійснити монтаж систем відеоспостереження в Києві для початку слід звернутися до наших менеджерів зручним для вас способом.

2) Наші фахівці уточнять параметри будівлі, кількість необхідного обладнання для здійснення відеоспостереження.

3) Після оголошення ціни , ми виїжджаємо на майданчик, заміряємо необхідні параметри.

4) Щоб підібрати правильну систему спостереження слід вирішити якого типу камери використовувати (внутрішні, зовнішні або роботизовані), як забезпечити камери резервним живленням, де зберігати інформацію (на жорсткому диску або на хмарних серверах), забезпечення інтернетом системи відеоспостереження.

5) Якщо вас влаштовує наше комерційне пре дложеніе на монтаж і обслуговування систем відеоспостереження, ви вносите передоплату для закупівлі обладнання і ми починаємо свою роботу.

Чому слід вибрати нашу компанію для установки відеоспостереження в Київ?

     Установка і монтаж систем відеоспостереження починається з точного підбору необхідного обладнання з огляду на специфіку вашого обєкта. Ми не будемо продавати вам зайві товари і послуги. Установка камер відеоспостереження здійснюється зі складанням проекту по стандарту UFO.

     Після монтажу ми не залишаємо вас один на один з обладнанням, а надаємо повну підтримку і гарантійне обслуговування. Наші майстри з установки систем відеоспостереження зможуть виїхати на будь-який обєкт в киеве. Установка систем відеоспостереження займає від одного робочого дня, в залежності від складності виконуваних робіт.

     Ми не будемо економити на якості, адже будь-яка установка системи відеоспостереження вимагає ретельної і кропіткої роботи, щоб клієнт залишився задоволений. А задоволені клієнти - це найкраща візитна картка.

Встановлення відеоспостереження