Кабель для домофонних систем

Стабільний аудіо і відеосигнал домофона забезпечується завдяки кабелю. Підібрати правильно цю частину домофонної системи не так-то легко. Що потрібно знати?

Для початку зясуйте, у вас відеодомофон або простий аудиодомофон . Щоб підключити домофон з аудіозвязок буде досить використовувати кабель для домофона 2 жили. Це може бути, наприклад, ТРП 2 на 0,4. Якщо ж говорити про пристрої з відео, то потрібно кабель для домофона 4 жильний, тому як потрібно забезпечити харчування в 12 В між домофоном і викличної панеллю , передачу аудіо і відео, а також заземлення.

Вибираючи кабель для домофона, враховуйте просторові характеристики. Тобто, слід брати кабель для домофонних систем з великим перетином, якщо виклична панель знаходиться далеко від самого домофона.

Давайте розглянемо наочно:

 Кабелі для домофонів КСПВ, ШВЕП, ШВЕВ

КСПВ, ШВЕП, ШВЕВ

Кабелі для домофонів КСПВ, ШВЕП, ШВЕВ підійде для роботи на відстані 15-20 метрів.

 Кабель для домофонних систем КВК

КВК

Кабель для домофонних систем КВК добре впоратися із завданням, коли сигналу потрібно подолати до 40 метро в.

Провід для домофона RG-6

RG-6

Коаксіальний провід для домофона RG-6 застосовуйте для дуже більший відстанях, понад 50 метрів.

Якщо у вас відеодомофон

Великий асортимент відеодомофонів представлений в нашому магазині . Коли ви вже визначилися з моделлю, то слід підібрати ще й кабель для домофона з камерою. Наприклад, пара UTP 5e підійде в самий раз. Для домофонів Візит , які є в нас в продажу, найкраще брати кабель КСПВ. Він може застосовуватися в якості кабелю для домофона вуличного. Використовується для монтажу в стояках багатоповерхових будівель. Хоча провід досить жорсткий, можна взяти аналог КСПВГ.

Кабель для домофонів

Чи бажаєте придбати кабель для домофонів недорого? Тоді ви звернулися в потрібне місце. Магазин пропонує дроти для звязку домофонних систем за прийнятними цінами, а головне якісні, тому як весь асортимент товару регулярно тестується і перевіряється працездатність. Щоб купити кабель для домофона в Києві коштує просто звернутися за нашими контактними даними і зробити замовлення. Жоден клієнт не залишиться без належної уваги, ми працюємо оперативно і злагоджено.

Кабель для домофонних систем