Прокладка кабелю

Прокладка кабелю систем відеоспостереження

Ціна:

- відкритим способом: 30 грн / м

- в коробі: 35 грн / м

Монтаж кабелю відеоспостереження відбуватися і в середині приміщень, так і на відкритому просторі. Купуючи техніку для установки на вулиці, варто розраховувати на те, що вона повинна працювати в умовах вогкості, вологи, вібрацій, сонячного випромінювання і т.п. Виробники вказують цю інформацію в інструкції. Коли ж прокладається кабель відеоспостереження для зєднання складових частин системи, то також враховуються умови, в яких він буде знаходиться. Потрібно з усією відповідальністю підходить до питання вибору компанії, яка займеться монтажем кабелю відеоспостереження, щоб в подальшому сигнал був чітким, а сам кабель нормально функціонував і передавав інформацію.

Монтаж кабелю відеоспостереження

Співробітники нашої компанії проводять монтаж кабелю системи відеоспостереження вже багато років, знають, який дріт найкраще вибрати для установки всередині будівлі, а який зовні. В основному, ми використовуємо канатний кабель для приміщень. Він дозволяє прокладати відразу ж кілька кабелів. Має хороший захист від фізичних ушкоджень і повністю відповідає правилам пожежної безпеки. Прокладка кабелю відеоспостереження відбувається настільки акуратно, що після його установки ви не побачите дроти неозброєним оком, вони практично не помітні.

Прокладка кабелю відеоспостереження на вулиці можлива відкритим і прихованим способом. Перший варіант передбачає установку на висоті. Для цього застосовуються стовпи ліній електропередач та інші опори. Якщо потрібно провести підключення кабелю відеоспостереження непомітно, то наші фахівці можуть використовувати гофру і встановити його під землею. Можливі й інші варіанти. Процес підключення кабелю відеоспостереження завжди обговорюється з замовником і тільки після узгодження всіх важливих нюансів працівники приступають до виконання завдання.

Прокладка кабелю