Монтажний набір (12 модулів, баластна система з кутом нахилу 15)

258953
20 900,00 ₴
без податку
Кількість

 • Безкоштовна доставка по Києву і області Доставка

  Безкоштовна доставка
  при замовленні від 1500 грн.

  Самовивіз
  Кур'єром по Києву - 50 грн.
  Нова Пошта (всі регіони)
  Інші транспортні служби

 • 14 днів на обмін Оплата

  Готівкою при отриманні
  Безготівковий переказ
  VISA/Mastercard
  Приват24

 • Гарантія на придбані в нашому магазині товари надається гарантія 12 місяців. Гарантія

  На придбані в нашому магазині товари надається гарантія 12 місяців.

Баластова система дає змогу розмістити фотоелектричні модулі на дахах промислових, комерційних і приватних будівель, і забезпечує необхідний кут нахилу панелей для максимальної генерації. Матеріал: Анодований алюмінієвий профіль. Сплав: АД31 (6063) Т5. Антикорозійне покриття: АН15 (15 мікрон). Метиз: нержавіюча сталь А2. Під час проєктування проведено розрахунок максимальних вітрових/снігових навантажень. При правильному встановленні витримує максимальне значення вітрових/снігових навантажень у будь-якому регіоні України.
Сонячні панелі на баластній системі кріплень — це один з варіантів установки сонячних панелей на плоскому даху будівлі, коли необхідно уникнути проникнення крізь покрівлю і використання кріплень, які можуть пошкодити покрівельне покриття.
Баластова система кріплень являє собою металеві рами, встановлені на поверхні даху, які покриваються баластом у вигляді бетонних блоків або інших матеріалів. Сонячні панелі встановлюються на рамах, які розташовуються на баласті, забезпечуючи надійне кріплення без пошкодження покрівельного покриття.
Переваги такої системи кріплення сонячних панелей:

- Безпека: Баластна система не вимагає проникнення крізь покрівлю, що дає змогу уникнути проблем, пов'язаних з потенційними протіканнями води та порушеннями герметичності даху.
- Простота встановлення: Встановлення сонячних панелей на баластній системі простіше і швидше, ніж на інших типах кріплень. Нема потреби у свердлінні отворів у даху, що скорочує час монтажу.
- Надійність: Баластова система забезпечує надійне кріплення сонячних панелей на даху і стійкість до вітрових навантажень.

Однак слід враховувати, що баластна система може мати більшу вагу, що може бути обмеженням для використання на дахах з низькою опорною здатністю. Крім того, баластна система вимагає додаткових витрат на придбання і транспортування баласту.
Баластова система дає змогу розмістити фотоелектричні модулі на дахах промислових, комерційних і приватних будівель, і забезпечує необхідний кут нахилу панелей для максимальної генерації.
Комплектувальні системи кріплення:

- Опорний трикутник кріплення сонячних панелей до плоскої покрівлі
- Баластовий блок для кріплення сонячних панелей до плоскої покрівлі
- Захисний гумовий килимок під баласт
- Z-подібний притиск сонячної батареї крайній
- T-подібний притиск сонячної батареї міжмодульний
- Вітровий спойлер
- З'єднувач кріплення сонячних батарей

Технічні характеристики:

- Підходить для модулів з розмірами: 1765 x 1096 x 35 мм
- Матеріал: Анодований алюмінієвий профіль
- Сплав: АД31 (6063) Т5
- Антикорозійне покриття: АН15 (15 мікрон)
- Метиз: нержавіюча сталь А2
- Гарантійний термін: 15 років
- Експлуатаційний термін: понад 25 років

Під час проєктування проведено розрахунок максимальних вітрових/снігових навантажень. При правильному встановленні витримує максимальне значення вітрових/снігових навантажень в будь-якому регіоні України.
BRAZ
258953
100 од.
2023-10-20
Новий товар

Відгуки

Напишіть свій відгук

Напишіть свій відгук