Установка електромеханічного замка

Установка електромеханічних замків

Ціна: від 750 грн

Електромеханічний замок - це пристрій, який обєднує дві конструкції, а саме електронну та механічну частини. Працює виріб за допомогою механічного впливу на запірний механізм. Провести установку електромеханічного замка власними силами вам не вдасться, тому що для цього потрібен певний набір пристосувань, а також навички майстра.

Наша компанія займається установкою електромеханічних замків довгий час, тому сміливо звертайтеся і вже сьогодні замовляйте монтаж електромеханічного замка для свого будинку або офісу.

Як правило, для виконання всієї роботи нашим співробітникам потрібно 2-4 години. Але, звичайно ж, як в будь-якому іншому справі бувають винятки. Наприклад, установка електромеханічного замка на хвіртку може зайняти і менше часу.

Співробітники компанії працюють з різними типами замків. Це можуть бути як накладні, так і врізні замки. Перший тип замків встановлювати досить легко, вони прості в конструкції і підходять для дверей усередині і зовні приміщень. Другий тип електромеханічного замка встановлювати складніше, тому як потрібні серйозні підготовчі роботи.

Робота по установці на увазі виконання таких операцій:

  • перевірка зазору між основною і відповідною частиною безпосередньо на місці установки;
  • розмітка місць кріплення;
  • прикручування і підгонка;
  • підключення електромеханічного замка до керуючого механізму.

Відкривати такий замок можна за допомогою ключа і навіть дистанційно, використовуючи кнопку зсередини вироби. Клієнти часто вимагають підключення електромеханічного замка до сигналізації. Такі роботи проводять наші фахівці. У підсумку, клієнт отримує комплексну систему з охорони приміщення або території, яка функціонує цілодобово.

Проаналізувавши вартість робіт по установці і підключенні замикаючих пристроїв ви переконаєтеся, що ціна на монтаж електромеханічного замка в Києві складає більше 400 гривень. Політика нашої компанії більш демократична, тому ми завжди готові зробити знижку своїм клієнтам. У підсумку, ціна на установку електромеханічного замка може знизиться на 10-15 відсотків. Звертайтеся в компанію, яка не один рік працює на ринку систем безпеки, якісно виконує заздалегідь обумовлені роботи по монтажу замків. Співпраця з нами принесе вам тільки задоволення, за яке ви заплатите незначну суму грошових коштів.

Установка електромеханічного замка