Установка електромагнітного замка

Установка електромагнітних замків

Ціна: від 750 грн

Електромагнітні замки застосовуються практично на всі типи дверей. Вони можуть якісно виконувати свою функцію на вхідних дверях, міжкімнатних дверях і навіть на хвіртках.

Перед проведенням монтажу електромагнітного замка варто трохи розібратися в тому, з яких елементів він складається і як працює. Насправді функціонування замку полягає на роботі електромагніта, який створює певну силу притягання (залежить від моделі замку). Завдяки цьому відбувається фіксація двері. Також при підключенні електромагнітних замків ви зможете побачити якір з високою проникливістю і, власне, корпус, зроблений з міцного металу.

Монтаж електромагнітних замків Установка електромагнітного замка залежить від того, який вид вироби вам потрібен. Замки відрізняються за видом замикання і типу управління. Є ще і підвиди, а також типи (з датчиком Холла або елементів Геркон). З різновидами таких замків буває складно розібратися, тому перед установкою електромагнітного замка в Києві варто проконсультуватися у фахівця.

Наша компанія проводить установку електромагнітного замка на двері якісно і максимально швидко. Співробітники компанії, перед початком проведення монтажу електромагнітних замків в Києві, в обовязковому порядку проводять підготовчі роботи. Здійснюється розмітка, а також визначається струмоведучих частин. Далі проводиться установка електромагнітних замків.

Досить часто клієнти замовляють проведення таких монтажних робіт з підключенням до існуючої охоронної системи. Ми також виконуємо ці роботи по вищому розряду. Щоб збільшити термін служби свого замку, можна встановити доводчик на двері. При відключенні електроенергії резервне джерело живлення дозволить вашому пристрою пропрацювати ще деякі час. Тому має сенс встановити і цей механізм.

Електромагнітний замок встановити можна для функціонування в системі КУД. Такі комплекси застосовуються в банках, офісах, магазинах, адміністративних установах і т.п. Щоб відкривати замок, використовуються Кодонабірні панелі, proximity карти, ключі ТМ та інше. Уточнити ціну на установку електромагнітного замка, ви можете у нашого менеджера.

Вартість послуг залежить від ряду параметрів, в тому числі від моделі виробу, яке ви захочете встановити. Щоб при установці електромагнітного замка ціна була мінімальною, заздалегідь узгодьте час проведення робіт. Попередньо розрахувати вартість можна у нас в онлайн режимі.

Електромагнітний замок - найкраща альтернатива механічному замикаючого пристрою. Щоб підключення електромагнітного замка не принесло вам зайвого клопоту, зверніться до професійного колективу нашої компанії.

Співробітники оперативно проводять установку електромагнітного замка на пластикові двері, деревяні двері та двері з інших матеріалів. Наш рівень обслуговування та цінова політика вас приємно здивують.

Установка електромагнітного замка