Встановлення та налаштування біометричного зчитувача

Установка і настройка біометричного зчитувача

Ціна: від 1200 грн

Біометричні зчитувачі застосовуються для управління і контролю доступом, а також обліку робочого часу на різних обєктах. Установка біометричних зчитувачів необхідна для швидкої ідентифікації користувачів завдяки їх фізіологічних особливостей.

Здійснюють настройку біометричних зчитувачів, використовуючи такі ідентифікатори:

  • райдужну оболонку ока або сітківку;
  • відбиток пальця;
  • розташування кої сіточки на долонях;
  • геометрію або кісткову структуру рук;
  • розміри особи (двомірні або тривимірні);
  • голос і навіть почерк.

При монтажі біометричних зчитувачів найчастіше застосовують технологію, засновану на розпізнаванні відбитка пальця. Це може бути ультразвукове, оптичне або напівпровідниковий зчитування відбитків пальців. Систем, які застосовуються для установки біометричних зчитувачів дуже багато. Щоб провести роботи по монтажу біометричних зчитувачів, потрібні особливі навички і хороших досвід роботи в цій області.

Наша компанія допоможе вам вирішити проблеми з установкою біометричних зчитувачів в Києві. Співробітники оперативно і злагоджено підключають пристрої до центральної системи, проводять настройку біометричних зчитувачів. Багато моделей мають голосове меню (може бути представлено на декількох мовах), різну конфігурацію і додаткові функції.

На нашому сайті представлено багато моделей таких апаратів. Як правило, в комплект входять: безпосередньо зчитувач, кронштейн для монтажу, комутаційні розєми, адаптер харчування, а також інструкція. Ви можете купити в онлайні пристрій від таких виробників як Hikvision, Atis, Fortnet і т.п. Після оплати можна відразу ж замовити установку біометричного зчитувача обраної моделі.

Ми узгодимо всі можливі нюанси по підключенню біометричних зчитувачів і проведемо роботи в зазначений час. Ми не жодному разі не залишимо вас без підтримки після підключення біометричного зчитувача. У будь-який момент часу надається технічна підтримка та гарантійне обслуговування. Головним винагородою для нас є те, що клієнти знову звертаються до нас з проханням провести ті чи інші роботи, рекомендують нашу компанію своїм знайомим і близьким. Ми цінуємо кожного клієнта і пропонуємо індивідуальний підхід за вигідною ціною.

Встановлення та налаштування біометричного зчитувача