Установка зчитувача

Установка зчитувачів

Ціна: від 400 грн

Шукайте надійну компанію для встановлення зчитувачів в Києві? Звертайтеся до нас і отримуйте монтажні послуги комплектуючих елементів системи безпеки за вигідною ціною.

На сьогоднішній день необхідність монтажу зчитувачів proximity-карт або брелоків виникає з кількох причин. Ці пристосування часом відіграють найважливішу роль в комплексі з управління та здійснення контролю доступу в приміщення. Дуже часто для монтажу зчитувачів потрібно провести ряд складних операцій, тому довірте такі роботи професіоналам.

Нашим співробітникам доводиться бурити наскрізь стіни, прокладати кабель і підключати зчитувачі кожен день. Під час роботи проробляється канал для проводу, який зєднує контролер з моделлю зчитувача. Таким чином можна замаскувати кабель в стіні. Багато робіт мають на увазі використання клею встановлення зчитувачів. Щоб зафіксувати якийсь елемент або зробити кріплення пристрою непомітним, застосування клею установки зчитувача - це найкращий варіант при монтажі.

Організація робіт з встановлення та підключення зчитувачів проводиться наступним чином:

Монтаж зчитувачів

  • подається заявка від замовника;
  • здійснюється консультування і вирішення виникаючих питань;
  • проводиться поставка технічних пристосувань, інструментів і клею установки зчитувача на обєкт;
  • в запланований час співробітники здійснюють монтаж системи безпеки;
  • в обовязковому порядку проводиться пуско-наладка та контроль функціонування зчитувача ;
  • здається обєкт замовнику.

У нас ви можете купити електронний пристрій для читання інформації або будь-яку іншу техніку від передових брендів. Встановивши систему безпеки в своєму офісі, магазині, виробничому підприємстві або в будинку, ви отримуєте пристрій для контролю доступом, яке функціонує 24 години на добу. З такою системою ви зможете зменшити витрати на фізичну охорону. Співпраця з нашою компанією принесе комфорт і підвищить безпеку вашого майна. Після проведеної роботи ми в обовязковому порядку надаємо технічну підтримку протягом періоду експлуатації електронних пристроїв для зчитування інформації, консультуємо клієнтів по телефону, якщо виникають будь-які труднощі у використанні системи.

Установка зчитувача