Встановлення та налаштування контролера

Установка мережевого контролера для системи контролю доступу

Ціна: від 800 грн

Охоронні системи з кожним днем стають все більш досконалими і установка СКУД на обєкта допоможе вирішити питання не тільки із забезпеченням безпеки , а й обліком робочого часу. Також СКУД можна обєднати з охоронними системами та системою відеоспостереження.

Контролер СКУД - це найбільш важлива деталь всієї системи і до її встановлення слід підходити відповідально. Контролер відповідає за пропуск людей всередину обєкта. Він відповідає за зчитування інформації з карт-ключів відвідувачів. Також в базі даних контролера зберігаються дані про відвідувачів. Ми здійснюємо монтаж контролера з вбудованим зчитувачем СКУД на обєктах будь-якого розміру і будівель з різним ступенем захисту.

Установка контролера СКУД включає в себе наступні роботи:

  • вибір зручного місця для установки контролера;
  • установка контролера з кнопкою виходу;
  • монтаж і підключення необхідних силових кабелів. Звичайно, дані роботи слід проводити на етапі будівництва або ремонту, але ми виконаємо роботи навіть після ремонту, не пошкодивши зовнішній вигляд стін. Ми проведемо роботи максимально швидко і надамо гарантію на проведені роботи;
  • настройка контролера СКУД;
  • контроль і прийом робіт замовниками.

Мережевий контролер

При установці контролера з вбудованим зчитувачем необхідно враховувати розміри будівлі. Тому до вибору розміщення контролера потрібно підходити відповідально. Якщо на ділянці передбачається велика прохідність, то неправильний монтаж автономного контролера СКУД буде створювати черги та незручності для співробітників.

Для того, щоб зробити підключення контролера СКУД в Києві необхідно звязатися з нами зручним для вас способом: за допомогою сайту або телефонів розміщених на нашому сайті. У телефонному режимі ви можете задати ваші запитання консультантам і обговорити попередню ціну. Потім фахівці приїдуть на ваш обєкт для первинного огляду. Після узгодження кошторису, ми приступаємо до встановлення та налаштування контролера СКУД. Наша компанія надає технічну підтримку клієнтам на протязі експлуатації СКУД.

Встановлення та налаштування контролера