Установка викличної відеопанелі

Установка викличних відеопанелей

Установка викличних відеопанелей в CamOn

від 500 грн

Для контролю доступу сторонніх осіб в будинку, офіси, склади та інші подібні приміщення активно використовуються системи домофонів. На сьогоднішній день комплектів домофонів дуже багато. Всі вони розрізняються по наповненню і загальної вартості.

Невідємною складовою комплексу для контролю за входом є виклична панель. Саме цей механізм забезпечує повноцінну аудіо або відеозвязок з відвідувачами. На панелі є кнопки для виклику. Дорожчі моделі обладнані камерою спостереження. Це дуже зручно, адже ви завжди зможете побачити свого гостя.

Якісний монтаж відеопанелей

Щоб провести монтаж панелі власними силами вам знадобиться для початку ретельно ознайомиться з інструкцією. Насправді установка панелі справа не проста. Якщо зробити цю роботу не правильно, ви як мінімум не зможете підтримувати звязок між монітором і панеллю для викликів.

Якісний монтаж викличних панелей проводять фахівці нашої компанії. Роботи здійснюватимуться швидко і злагоджено. На початку прокладаються спеціальні кабелю. Щоб звязок після підключення панелі виклику до домофону була ідеальною, потрібно правильно підібрати переріз проводу. Далі здійснюється настройка панелі згідно її характеристик і переваг майбутнього користувача.

У будь-якому випадку при установці викличних панелей, дотримуються таких правил:

- монтаж заборонений на рухомі частини дверей;
- блок виклику встановлюється на висоті до 160 см.

Важливо і те, що при підключенні панелі виклику до домофону потрібно не пошкодити спеціальну пломбу зі зворотного боку виробу. В іншому випадку загубиться право на гарантійне обслуговування. Підключення проводів за схемою, запропонованою в інструкції до панелі виклику є завершальним етапом. В цьому випадку враховуйте функціональні призначення кабелів, які для зручності роблять різними кольорами. Після завершення, обовязково протестуйте всю систему.

Наші співробітники здійснюють установку панелі виклику врізним і накладними способом. Тут все залежить від самої конструкції пристрою. Щоб уточнити ціну на установку викличних панелей у нас, звертайтеся за вказаними контактними даними. У будь-якому випадку ми надамо вам професійну консультацію і допоможемо підібрати найкращу техніку, яка повністю задовольнить ваші потреби. Вартість установки панелі виклику в Києві у нас найнижча. Переконайтеся в цьому самі і отримаєте якісне обладнання для контролю доступу в приміщення.

Установка викличної відеопанелі