Установка комплекту домофону

Монтаж комплектів домофонів

Установка комплектів домофонів

від 1200 грн

Щоб контролювати вхідні двері і бачити своїх гостей в будь-який час доби, встановіть відеодомофон. Це відмінний апарат для стеження, який, до речі вимагає невеликих фінансових витрат.

В комплект відеодомофона входять, як правило, два компонента, це панель виклику і монітор. В якості додаткового спорядження можуть бути кабелі мережі, блок живлення і кріпильні елементи. В обовязковому порядку є інструкція, яка дозволяє провести монтаж обладнання самостійно, не вдаючись до допомоги фахівців.

Отже, якщо ви вирішили встановити комплект відеодомофона в квартирі, вам знадобляться чіткі інструкції і поетапний план проведення робіт. Найкраще встановлювати комплект відеодомофона, коли в будинку ведеться ремонт. Адже біля дверей або в іншому місці, де ви захочете розмістити монітор і прокласти кабелю, потрібно буде закладати стіни штукатуркою, покривати шпалерами і т.п. У будь-якому випадку виникне необхідність заховати дроти і блок живлення. Монтаж комплекту відеодомофона потрібно проводити в попередньо розміченому місці, тому як установка вироблятися на висоті 160-170 см.

Принцип робіт по установці комплекту домофону

Установка комплекту відеодомофона Стабільність роботи всієї системи безпосередньо залежить від якості прокладених проводів. Багато фахівців рекомендують для цих робіт використовувати виту пару або сигнальний кабель. Майте на увазі, що відстань між компонентами відеосистеми не повинно перевищувати 40 метрів. В іншому випадку сигнал буде надходити з перешкодами або взагалі комплекс не буде функціонувати.

Установка комплекту відеодомофона закінчується підключенням джерела живлення, внутрішньої і зовнішньої панелі, камер спостереження. Всі складові цілої системи повинні підключаться згідно зі спеціальною схемою, яка входить в комплект.

Повна установка комплекту відеодомофона неможлива без монтажу панелі. Ця техніка обладнана камерою для фіксації того, що відбувається, також має антивандальний корпус, який захищає внутрішньо наповнення не тільки від механічних пошкоджень, а й від негативного впливу погоди.

Підбір кабелю для підключення

Кабель для домофона Щоб якісно провести монтаж панелі, потрібно приділити належну увагу підбору кабелю. Для цього проводиться розрахунок необхідної перетину дроту для панелі виклику. Коли кабель підібраний, потрібно його прокласти і налаштувати модуль. Установка панелі проводиться на висоті не менше 150 см від поверхні землі. Головне, перед облаштуванням вироби на дверну стулку, стіну або лутка, в обовязковому порядку перевірте працездатність техніки.

Способи підключення відеодомофонів до викличних панелей

підключення комплекту відеодомофона до панелі виклику може проводитися за однією з двох схем.

1. Найбільш проста і популярна схема така: щиток приєднується до монітора за допомогою контактних проводів. При цьому не використовують будь-які допоміжні пристосування.

2. Найскладнішою схемою підключення є, при якій в систему включають електромеханічний замок, блок живлення, контролер, зчитувач і т.п. В основному, так проводять установку комплекту відеодомофона в офісах, промислових підприємствах та інших подібних установах.

line

Якщо у вас виникли проблеми під час використання відеодомофона, звертайтеся в спеціалізовану компанію. Наша організація має хороший досвід роботи з різними видами техніки, яка застосовується в системах відеодомофонів. Ми зі 100-відсотковою впевненістю можемо заявити, що найнижча вартість установки комплектів відеодомофонів в Києві у нас. Ми робимо роботи швидко, злагоджено і якісно. До того ж, багато товарів для монтажу є у нас в продажу. Найбільш популярні роботи, які проводять наші фахівці, це установка комплектів видеодомофонов commax та інших всесвітньо відомих брендів, які завоювали популярність серед наших споживачів. За вказаними контактними даними ви можете уточнити ціну на установку комплектів відеодомофонів, отримати бажану консультацію і домовитися про те, коли будуть проводитися монтажні роботи в вашому домі.

Установка комплектів відеодомофонів. Підключення викличних панелей.

Установка комплекту домофону