Установка IP домофона

Установка ip домофонів

Установка ip домофонів в місті Київ

від 1000 грн

Установка ip домофонів не втрачає популярність, так як це один з найпростіших способів забезпечити доступ не тільки до багатоквартирного будинку, а й офіс, підприємство або приватний будинок. Установка ip домофона в квартиру обмежити доступ небажаних і сторонніх людей, тому він відмінно впорається з основним завданням - контроль доступу в приміщення.

IP домофони підключення в Києві При підключенні ip домофона до інтернету у вас є відмінна можливість приймати дзвінки на мобільний телефон навіть не перебуваючи в приміщення. Також дзвінки з панелі виклику ви можете приймати і на інші пристрої: компютер, планшет або ноутбук, важливо лише наявність інтернету. Серед інших плюсів від установки ip домофона hikvision і інших фірм є можливість дистанційно відкривати двері з будь-якого пристрою, навіть не перебуваючи вдома. У вас є можливість дистанційного відкривання і закривання електромагнітного замка дверей.

Такий домофон дає можливість прямого відео і аудіо спілкування з відвідувачем. Якщо у вас вже існує система відеоспостереження, то завдяки підключенню ip домофона, ви можете обєднати ці 2 системи і отримувати інформацію з камер спостереження на монітор відеодомофона.

Ціна на монтаж ip домофона буде залежати як від комплекту обладнання, так і від обраної вами домофонної системи.

У стандартний набір ip домофона входить:

Набір ip домофона

  • виклична панель
  • комутатор
  • абонентський термінал
  • ip-модуль
  • електромагнітний замок

в Києві установка і обслуговування ip домофонів досить нова послуга, яка тільки набирає популярність, тому ще не так багато фахівців у цій сфері. Ми надаємо послуги установці ip домофона, вартість на які дуже демократична. На перший погляд монтаж ip домофона простий процес, але в ньому є багато підводних каменів, повязаних з монтажем слабкострумових мереж, налаштуванням обладнання та обєднання існуючих датчиків сигналізації, камер відеоспостереження в концепцію "розумного будинку". Так само при установці слід акуратно відноситься до внутрішніх мереж. Наша компанія виробляє установку ip домофона в офіс. Це дуже корисна функція, так як ви можете спершу побачити відвідувача, і прийняти рішення запускати його в власний офіс.

за допомогою нашого сайту або контактних телефонів ви легко можете звязатися з нашими консультантами. У телефонному режимі ви легко впізнаєте яка ціна на установку ip домофона. Якщо вас все влаштовує, то фахівці виїдуть на ваш обєкт для огляду і ознайомиться з завданнями. Після узгодження кошторису, ми приступаємо до монтажу та запуску домофонної системи. На фінальному етапі співробітники протестують систему для її коректної роботи.

Установка IP домофона