Настройка віддаленого доступу

Встановлюючи систему відеоспостереження за офісом, будинком або підприємством, ви розраховуєте отримати віддалений перегляд зображення з камер відеоспостереження і дивитися її он-лайн перебуваючи в будь-якому місці. Для цього наша компанія надає послугу "настройка віддаленого доступу до відеореєстратора"

Налаштування віддаленого відеоспостереження в Києві

Налаштування віддаленого доступу 3 пристрої

Налаштування віддаленого доступу на три пристрої

Ціна від 650 грн

Налаштування віддаленого доступу на три і більше пристрою

Налаштування віддаленого доступу на більш ніж трьох пристроях

Ціна договірна

Наша компанія здійснює настройку для віддаленого відеоспостереження через інтернет по Києву в будь-який зручний для вас час. Для цього фахівці виїдуть до вас на обєкт і виконають роботи в максимально короткі терміни, щоб не переривати роботу. Ми надаємо гарантію на виконані роботи.

Налаштування віддаленого доступу

Оскільки віддалене відеоспостереження набирає велику популярність в останні час, ми б хотіли розповісти детальніше про те, як наша компанія здійснює настройку видаленого доступу відеореєстратора через інтернет. Після установки і настройки відеореєстратора інженери нашої компанії починають настройку видаленого доступу відеореєстратора. Для цього організовується єдина локальна мережа на офіс або будинок, в яку будуть обєднані всі камери спостереження, відеореєстратор і охоронне устаткування.

Після чого клієнту надається унікальний логін і пароль, а реєстратору присвоюється унікальний IP-адресу. За допомогою цих даних ви зможете здійснювати відеоспостереження через телефон.

Доступ до зображення ви зможете отримати 3-ма способами: за допомогою хмарних сервісів, за допомогою компютера і відеореєстратора і здійснювати відеоспостереження через будь-який мобільний телефон на операційній системі iOs і android. Відеоспостереження через телефон андроїд або айфон ви зможете здійснювати через спеціальне програмне забезпечення, випущене під модель відеореєстратора.

Переваги настройки віддаленого доступу систем відеоспостереження

Налаштування віддаленого доступу через інтернет до камера Налаштування віддаленого доступу відеореєстратора через хмару потребують мінімальних витрат за часом, так як після монтажу системи відеоспостереження на пристрій, з якого буде здійснюватися відеоспостереження, встановлюється програмне забезпечення. Після чого фахівці нашої компанії проведуть його налаштування індивідуально під ваші вимоги.

Налаштування віддаленого доступу через інтернет для цього способу настройки застосовується як провідний інтернет, так і бездротової.

Якщо у вас в системі одна камера спостереження, то швидкості бездротового інтернету буде досить для передачі даних. Якщо ж система відеоспостереження досить велика, то краще провідний спосіб передачі. Віддалений перегляд відеоспостереження здійснюється двома способами:

  1. Через wi-fi-роутер.
  2. Отримання даних безпосередньо з камери спостереження.

Налаштування віддаленого доступу до відеореєстратора в Києві по інтернету.

Настройка віддаленого доступу