Налаштування відеореєстратора

Установка і настройка відеореєстраторів

Найважливіший елемент в системі відеоспостереження, крім самих камер спостереження - це відеореєстратор. Він служить для того, щоб підключити до нього камери, зберігати дані і виводити картинку на будь-який пристрій. Компанія CamOn здійснить монтаж відеореєстратора для будь-якої системи спостереження. Налаштування відеореєстратора, яка здійснюється фахівцями нашої компанії, для його коректної роботи по мережі, з камерами та іншими пристроями.

Установка і настройка відеореєстратора в CamOn

Налаштування відеореєстратора в Камон

Ціна: від 500 грн

Установка відеореєстратора від компанії CamOn включає в себе установку клієнтського програмного забезпечення, віддалений доступ до камер спостереження, а також клієнтську підтримку і гарантію на надані послуги.

Налаштування відеореєстратора

Установка відеореєстратора Монтаж відеореєстратора фахівці нашої компанії починають з пошуку зручного місця, так як він вимагає окреме робоче місце, для розміщення самого пристрою і монітора. Наступним етапом буде настройка відеореєстратора по мережі для цього наші фахівці прокладають локальну мережу, яка зєднає реєстратор з камерами для отримання сигналу з них. На самому реєстраторі можна встановити інтервал запису: ви можете вибрати постійний, проміжок часу або по датчику руху (даний параметр залежить від моделі камери).

Установка відеореєстратора вимагає спеціальних знань і навичок і на прикладі реєстратора dahua хотілося б показати невелику ділянку роботи наших фахівців.

Налаштування відеореєстратора dahua

Налаштування відеореєстратора Dahua Налаштування відеореєстратора dahua для роботи по мережі - фахівці нашої компанії підключають його до електромережі і мережі інтернет, скачавши спеціальний додаток з сайту виробника, воно покаже кількість і тип використовуваних камер спостереження компанії Dahua. Після чого задається імя адміністратора і ваш пароль. Потім буде проведена настройка відеореєстратора для перегляду через інтернет. Завдяки наявності даного функціоналу ви зможете отримувати картинку з камер спостереження в будь-який час. І ви не будете привязані до монітора реєстратора, так як це можна робити з дому, в дорозі і просто не перебуваючи на робочому місці, з мобільного телефону, планшета і інших пристроїв.

Крім того, настройка відеореєстратора через роутер також здійснюється фахівцями нашої компанії. Це досить складна процедура, яка включає в себе настройку проброса порту на роутері. Це потрібно через те, що реєстратор як би знаходиться поза видимості інтернету, так як не має власного IP-адреси. Але завдяки цьому відеореєстратор після установки зможе передавати картинку з камер спостереження на будь-який пристрій.

Підключення і настройка відеореєстраторів в Києві. Установка Dahua.

Налаштування відеореєстратора