Список товарів за брендом IMOU

IMOU - це бренд камер відеоспостереження від компанії Dahua Technology, націлений на домашнє використання і роботу в SOHO-сегменті. Він об'єднує в собі технологічність і можливості рішень професійних рішень Dahua з простотою установки і використання, що дозволяє розгорнути систему безпеки самотужки.

      Відеоспостереження IMOU являє собою цілу екосистему, в якій поєднуються інтелектуальні пристрої, новітні технології і хмарні рішення, націлені на захист безпеки людей і майна.

      Всі камери IMOU працюють через бездротовий інтерфейс WiFi і не вимагають провідної мережі передачі даних. Крім того, крім роботи з власними додатками, вони інтегруються в хмару Ivideon, що виводить їх можливості на якісно новий рівень. Для кодування відео застосовується найефективніший на сьогодні кодек H.265.

      Найпопулярніші моделі з лінійки камер IMOU:

      LOOC - FullHD камера зі стробоскопом і сиреною на 110 дБ, здатна виявити зловмисника в повній темряві і відлякати його. Може монтуватися на вулиці.

      Ranger 2 - домашня PTZ-камера, яка не має сліпих зон. Підтримує інтелектуальне відстеження цілей і детектування людей, уникаючи помилкових тривог. Має вбудовану сирену.

      Ranger PRO - домашня PTZ-камера без сліпих зон. Автоматично фокусується на рухомих об'єктах і має розширений режим стеження. Виконана в стильному чорному корпусі.

       Cue 2 - широкоугольная IP-камера з охопленням 131 °. Підтримує детектування людей на основі алгоритмів штучного інтелекту і може відлякати зловмисника сигналом вбудованої сирени. Забезпечує двосторонню аудіо зв'язок.

      Bullet Lite – уличная модель в пыле- и влагозащищенном корпусе IP67. Имеет внешнюю антенну WiFi для максимально стабильного соединения.

      Dome Lite – IP-камера в стандартном купольном форм-факторе. Монтируется на потолок или стену работает в режиме 24/7.

     Doorbell – дверной звонок с широкоугольной камерой. Имеет пассивный инфракрасный датчик для выявления движения в полной темноте. Доступен из любой точки мира через мобильное приложение. Звонок оснащен собственным аккумулятором и заряжается через порт mini USB.