Прокладка кабелю

Прокладка кабелю системи КУД

Ціна:

- відкритим способом: 30 грн / м

- в коробі: 35 грн / м

СКУД використовуються для управління доступом в різних типах приміщень. Іншими словами, щоб забезпечити цілодобовий контрольований прохід застосовуються спеціально розроблені системи, які складаються з ряду технічних апаратів. До складу таких систем входять електричні замки, контролером, доводчики, кнопки виходу і головне, кабелю.

Саме прокладка кабелю СКУД грає найважливішу роль в подальшій функціональності всієї системи. Якщо зробити роботу з підключення кабелю СКУД неправильно, то звязок між технічними апаратами буде втрачена, а це значить, що і весь комплекс працювати не буде. Для монтажу кабелю СКУД використовуються кабель-канати або спеціальні короби. В основному, ці конструкції білого кольору, тому вони дуже акуратно виглядають на стіні і інших поверхнях. Також короба можуть мати різний розмір, наприклад, 10 * 15 або 10 * 20. Підбирається розмір при прокладанні кабелю СКУД індивідуально. Наші фахівці також можуть запропонувати короба, зроблені під текстуру дерева. Вони трохи дорожче, але в естетичному плані виглядають дуже красиво.

СКУД можуть бути автономними або мережевими. Перший варіант системи контролю доступом не вимагає проведення монтажу кабелю СКУД. Якщо ж говорити про централізованих системах контролю доступом, то управління ними відбувається за допомогою центрального компютера. Для передачі даних меду пристроями потрібно підключення кабелю СКУД.

В будь-якому випадку установка кабелів для системи контролю доступом справа не проста. Воно вимагає особливих навичок і знань. Потрібно правильно підібрати переріз проводу і провести монтаж кабелю СКУД так, щоб він служив якомога довше. Фахівці компанії готові допомогти вам і прокласти кабель СКУД в найкоротші терміни.

Прокладка кабелю