Прокладка кабелю

Прокладка кабелю системи сигналізації

Ціна:

- відкритим способом: 30 грн / м

                                                           - в коробі: 35 грн / м

Облаштування системи охоронної сигналізації - питання дуже актуальне як для квартир, так і для інших по приміщень, таких як офіси, склади тощо . Правильно встановити технічні механізми і прокласти кабель системи сигналізації під силу не кожному. Для того, щоб роботи були зроблені відповідним чином, звертайтеся в нашу організацію, яка займається підключенням кабелю в системах сигналізації вже тривалий час.

Монтаж системи сигналізації

Зазвичай для роботи використовується ПВХ ізоляція. У ній є від 4-х жив з перетином 0,5-1 мм. Пластиковий короб часто використовується для прокладки кабелю сигналізації. Він підбирається в залежності від характеристик стіни. Щоб після монтажу кабелю сигналізації дроту не було видно, наші співробітники можуть заховати його під плінтусом, в стельовому просторі або безпосередньо в стіні. Головне, щоб контрольний кабель не проходив поблизу від силового кабелю мережі в 220В.

Установка системи сигналізації починається з проведення замірів і розмітки місць, де будуть знаходиться датчики і ПКП. Монтаж кабелю сигналізації потрібно для звязку ПКП і датчиків (радиоволнового і розбивки скла). Коли прокладка кабелю сигналізації завершена, обовязково ділянку закладає шпаклівкою або іншим будівельним матеріалом. Винятком є варіант, коли монтаж кабелю сигналізації відбувався за допомогою короба.

Якщо ви хочете отримати систему сигналізації, яка в будь-який момент відреагує на зловмисників, звертайтеся в нашу компанію. Співробітники якісно встановлять охоронну техніку і підключать кабелю сигналізації, а ви будете почувати себе в безпеці.

Прокладка кабелю