Прокладка кабелю

Прокладка кабелю домофонної системи

Ціна:

- відкритим способом: 30 грн / м

- в коробі: 35 грн / м

Складові елементи в домофонної системи звязуються за допомогою спеціального кабелю.

На сьогоднішній день прокладка кабелю домофонної системи можлива декількома способами:

  • поверх стіни в приміщенні;
  • під шаром штукатурки;
  • в трубці (якщо говорити про встановлення на вулиці).

Для монтажу кабелю домофонної системи використовують Двожильний проводку з великою кількістю елементів. Не рідко задіють багатожильний кабель для оптимального підключення кабелю в домофонної системи.

Щоб якісно провести роботи з прокладання кабелю домофонної системи, варто звертатися за допомогою до справжніх фахівців, людям, які багато років займаються установкою систем домофонів. Наша організація обєднала професіоналів, які знають про всі можливі «підводні камені», під час монтажу кабелю домофонної системи. В основному складності зявляються, коли потрібно провести роботи на вулиці. В таких умовах багато факторів негативно впливають на техніку і сам провід.

Для захисту кабелю від впливів погоди і можливих механічних пошкоджень ми використовуємо гофру або ж спеціальну проводку, яка розрахована на установку в агресивному середовищі. До речі, тип ґрунту (пісок, щебінь, земля і т.п.) також дуже впливають на особливості прокладки кабелю домофонної системи. Наприклад, щоб укласти проводу під газоном, потрібно робити канаву глибиною не менше 70 см. У будь-якому випадку, це наше завдання, зробити монтаж кабелю домофонної системи швидко і якісно. А клієнтам головне хороший результат.

Щоб вся система домофона працювала злагоджено і без збоїв, звертайтеся в нашу компанію. Співробітники оперативно проведуть підключення кабелю домофонної системи і ви відразу ж зможете її протестувати самостійно.

Прокладка кабелю