Установка IP панелі

Підключення ip панелі в Києві

Установка ip панелі в Києві

від 800 грн

підключення ip панелі до домофону це важливий крок в організації системи контролю доступу, а також в здійсненні концепції "розумного будинку". Установка ip панелі дає вам можливість управляти доступом до власного житла з будь-якого пристрою, що має підключення до інтернету: смартфон, компютер, ноутбук або планшет. При цьому ви можете це робити навіть не перебуваючи вдома налаштувавши переадресацію виклику. Налаштування даного функціоналу ip викличних панелей входить до переліку послуг компанії Camon.

айпі панель монтаж Все викличні панелі вандалостійкі, мають підсвічування клавіш. Також вони обладнані ширококутної відеокамерою, для здійснення відеоспостереження за діями користувача. Установка ip панелі при цьому дає вам можливість не тільки побачити відвідувача, а й все, що відбувається безпосередньо перед вашими дверима. Деякі з них обладнані електромагнітним зчитувачами магнітних карт і брелоків.

Тому ціна на установку ip викличних панелей буде залежати не тільки від передбачуваних обсягів робіт, а й від обраної вами домофонної систем.

Компанія Camon має великий досвід в сфері установки ip викличних панелей і надає наступні послуги:

  • 1. Установка ip панелі для приватного будинку.
  • 2. Монтаж ip панелі в багатоквартирний будинок.
  • 3. Установка панелі для офісів, магазинів і підприємств.

Монтаж ip викличних панелей не займає багато часу, але слід враховувати деякі "підводні камені", про яких знають наші фахівці. Вони повязані з монтажем слабкострумових мереж, налаштуванням обладнання та обєднання існуючих датчиків сигналізації, камер відеоспостереження і панелі виклику в концепцію "розумного будинку". Так само при установці слід акуратно відноситься до внутрішніх мереж будинку. Крім усього, співробітники нашої компанії виконають установку панелі не пошкодивши зовнішній вигляд стін і зроблять це максимально акуратно і в стислі терміни, щоб не зупиняти роботу офісу або підприємства.

За допомогою нашого сайту або контактних телефонів ви легко можете звязатися з нашими консультантами. У телефонному режимі ви легко впізнаєте про вартість установки, комплекті необхідного обладнання та інші ваші запитання. Якщо вас все влаштовує, то фахівці виїдуть на ваш обєкт для огляду і ознайомиться з завданнями. Після узгодження кошторису, ми приступаємо до монтажу та запуску роботи панелі виклику. На фінальному етапі співробітники протестують систему для її коректної роботи.

Установка IP панелі