Установка датчиків

Установка датчиків в CamOn

Ціна: від 450 грн

Датчики охорони спрямовані на те, щоб оповістити мешканців будинку і власників офісів про майбутню загрозу незаконного проникнення. Це важливий атрибут, наявність якого, диктує умови сучасного світу. Така система зможе оповістити не тільки про злом і проникнення сторонніх людей до вас додому, а і повідомить про підтоплення, наявність загорянь, витоку газу. Установка датчиків охорони - це послуга, яку надає компанія CamOn.

Установка датчиків в CamOn

Установка датчиків

Ціна на установку датчиків - від 250

Підключення датчиків охорони здійснюється таким чином:

  1. Інженери компанії виїжджають на обєкт для складання передпроектної кошторису і його огляд;
  2. Точне проектування і осмечіваніе, укладення договору на роботи;
  3. Установка датчиків охорони периметра, вогню, диму та інших необхідних датчиків;
  4. Налаштування і пуско-налагоджувальні роботи;
  5. Наша компанія проведе інструктаж про те, як правильно працювати з цим обладнанням.

Датчики охорони периметра

Даний тип датчиків разделяетс я на 3 типи за способом виявлення людини і руху:

Монтаж радіохвильових датчиків CamOn

Радіохвильової принцип дії

Монтаж інфрачервоних датчиків CamOn

За інфрачервоному датчику

Монтаж ультразвукових датчиків CamOn

За допомогою звукового і ультразвукового дії

Такі датчики слід застосовувати на відкритій місцевості: у дворах приватних будинків, охорона автостоянок і відкриті склади. Установка датчиків руху - це перший крок, щоб убезпечити свій будинок або підприємство. Дуже важливо правильно здійснити підключення датчиків охорони периметра, так як на виявлення впливатиме багато параметрів: в зоні "видимості" пари датчиків не повинні потрапляти зайві обєкти, типу забору, гілок дерев тощо. Датчик буде найменш чутливий, якщо людина буде рухатися прямо на нього. Тому інженери нашого сервісу здійснюють монтаж охоронних датчиків враховуючи всі можливі варіанти руху порушника, щоб вони точно спрацювали. Точна настройка датчика руху важлива для того, щоб не було помилкових спрацьовувань.

Установка датчиків диму і тепла

Наявність таких датчиків дозволяє виявити задимленням і підвищення температури в приміщеннях і сповістити про пожежу на ранніх стадіях. Ці два елементи складають основу протипожежної безпеки. Датчик диму встановлюється на стелю. Якщо стеля підвісного типу, то в міжпанельних простір. Їх точна кількість зможуть визначити інженери компанії CamOn виходячи з обсягу приміщення. Датчик диму заміряє кількість диму в повітрі. З різниці хімічного складу диму слід застосовувати 2 датчика - іонізаційний і оптоелектронний. Налаштування датчика диму проводиться точно, проводячи експерименти з різними димом. Для цього регулюється чувствітельноcть датчика за допомогою спеціального регулятора, який знаходиться на платі.

установка датчиків CamOn

Установка датчиків температури здійснюється одночасно з димовими. Вони потрібні для того, щоб зафіксувати зростання тепла в приміщення. Призначений він для виявлення тепла, що виділяється при горінні від предметів, які не виділяють дим. Налаштування датчика температури здійснюється, задаючи порогову температуру, зазвичай її встановлюють в районі 75 градусів Цельсія.

Підключення датчика газу потрібно для своєчасного виявлення та оповіщення витоку газу в повітря приміщення. На жаль, через різної ваги газу неможливо купити універсальний датчик. Тому вам слід точно визначиться який вам потрібен: для виявлення витоку побутового або вуглекислого газу. Після установки проводиться настройка датчиків газу, щоб вони коректно працювали і вчасно сповістили про витоки.

Підключення датчика затоплення дуже важливо для того, щоб позбавити себе від підтоплень. Хоч він вас і не позбавить від проблеми з сантехнікою, він здатний мінімізувати збиток від затоплення. Налаштування датчиків затоплення здійснюється фахівцями нашої компанії прямо на обєкті.

Установка датчиків розбиття важлива для власників магазинів і кафе, так як дуже часто хулігани розбивають вітрини. Налаштування датчика розбиття важлива для коректного спрацьовування при всіляких пригодах.

Надійний сервіс від CamOn

Компанія CamOn зробить установку датчика руху і інших потрібних сигналізацій. Ми проведемо настройку та підключення датчиків до пульту охорони та сигналізації. Також ми гарантуємо якість проведених робіт.

Установка датчиків