Встановлення сигналізації Ajax

Встановлення GSM сигналізації Ajax в Києві

від 900 грн

      Компанія Camon є офіційним партнером виробника охоронного обладнання ajax і здійснює монтаж сигналізації ajax в Києві. Головна перевага бездротових систем сигналізації є відсутність проводів, а сигнал передається або по wi-fi, або за допомогою GSM-звязку. А це означає, що буде менше видимих ознак наявності сигналізації, збереження зовнішнього вигляду офісу або будинку.

     Оперативна зміна розташування датчиків, після того, як була проведена установка бездротових датчиків ajax, також якщо ви міняєте офіс або будинок, то також оперативно можна зняти обладнання та провести монтаж бездротових датчиків ajax на новому місці.

     Швидка швидкість установки бездротової сигналізації ajax через відсутність проводів. Така система не залежить від елеткроенергіі. Можливість оперативного розширення системи сигналізації. До мінусів можна віднести такі фактори, як: постійний контроль за рівнем заряду батареї; ослаблення сигналу, якщо на його шляху знаходяться стіни і інші фізичні перешкоди; ціна на установку систему ajax сигналізації трохи вище ніж у провідних. Іноді, можливо помилкове спрацьовування через радіоперешкод, але це відбувається вкрай рідко.

Безпечна установка Ajax Systems від CamOn

     Для ефективної установки датчиків сигналізації ajax необхідні спеціальні знання. Так як необхідно враховувати такі фактори: потрапляння сонячного світла на датчики, не можна встановлювати датчики у газових і електричних плит, через швидкої зміни температури, неможлива установка навпаки штор, навпаки, що відбивають (наприклад дзеркало) та інші дрібниці, про які може забути звичайний людина, але не фахівець нашої компанії.

Наша компанія виробляє установку сигналізації ajax в будинках, торгових центрах і офісах в Києві дотримуючись усіх вимог протоколів безпеки. Для цього наші інженери складають точний план-креслення розміщення і установки датчиків, щоб максимально охопити всі можливі зони проходження зловмисників по обєкту. Наші фахівці підберуть необхідне обладнання виходячи з поставленого завдання, а також ваших фінансових можливостей. Ми не збираємося продавати вам додаткове дорогі обладнання, установка якого не матиме сенс.

Для чого потрібна установка GSM сигналізації Ajax:

     1. Встановлення бездротової сигналізації в квартирі покликана забезпечити максимальний захист від дій зловмисників.

     2. Встановлення GSM сигналізації ajax в будинку може охопити велику площу будинку, при цьому немає необхідності в монтажі додаткових проводів.

     3. Встановлення ajax сигналізації в офісі допоможе убезпечити майно компанії, важливі документи, гроші або товари від дій зловмисників для того, щоб зробити установку сигналізації вам необхідно звязатися з нами зручним для вас способом. Фахівці виїдуть на ваш обєкт для огляду і ознайомиться з завданнями. Після узгодження кошторису, ми приступаємо до монтажу та запуску системи сигналізації. На фінальному етапі співробітники нашої компанії перевірять правильність роботи датчиків і проведуть налаштування обладнання.

Встановлення сигналізації Ajax