Установка бездротової сигналізації

Установка GSM сигналізації в CamOn

Ціна: від 800 грн

Установка бездротової сигналізації в квартирі, офісі або іншому приміщення це один з найпростіших і швидких варіантів для безпеки обєкта. Основний плюс вибору такої сигналізації є те, що немає необхідності в додатковому монтажі проводів і інших комунікацій. А значить, це мінімально зашкодить зовнішньому вигляду приміщення і вам не доведеться робити ремонт.

Установка бездротової сигналізації в CamOn

Ціна на установку бездротової сигналізації - від 800

Установка бездротової сигналізації включає в себе монтаж комплексу бездротових датчиків і центрального пульта, керувати яким можна за допомогою будь-якого пристрою підключеного до інтернету. При спрацьовуванні сигналізації, сигнал буде передаватися на пристрій власника, спеціальний брелок або на пульт охоронної фірми в залежності від настройки GSM сигналізації.

Які переваги в установці охоронної бездротової сигналізації на вашому обєкті?

Цілодобовий контроль

ви отримуєте цілодобовий контроль над обєктом, особливо корисна установка gsm сигналізації на дачі так як ви не можете знаходиться в заміському будинку 24 / 7.

У разі сраба вання сигналізації служба охорони миттєво виїжджає на обєкт

Пост охорони

Можна зменшити кількість постів людської охорони

Послуги, що надаються нашою компанією

Після того, як ви замовили послугу з встановлення бездротової сигналізації, наші фахівці виїдуть на обєкт для проектування і складання точного креслення розміщення охоронного обладнання. Ми виробляємо закупівлю необхідних датчиків враховуючи побажання і бюджет клієнта. Після узгодження проекту фахівці компанії приступають до монтажних робіт.

Для початку потрібно підключити до мережі централь (пульт управління сигналізацією). Потім відбувається установка gsm датчиків сигналізації відповідно до проекту. Здійснивши монтаж бездротової сигналізації, інженери починають етап настройки GSM сигналізації для її коректної роботи. Налаштування бездротової сигналізації включає в себе захист від помилкових спрацьовувань, швидкість подачі сигналу на пристрій, завдання захисних паролів і інші корисні функції.

line-camon.png

Монтаж централі Як б не говорили, що установка бездротової сигналізації не вимагає спеціальних знань, і що це можна зробити самостійно, але це не так. Важливо розуміти, що вибудувати грамотну систему датчиків справа непроста і краще його довірити професіоналам. Слід зазначити, що непродумана концепція охорони обєкта і навіть установка бездротової сигналізації в такому простому обєкті, як гаражі вимагає більшого досвіду в цій справі, інакше покупка gsm-сигналізації означатиме лише даремно витрачені гроші.

Таким важливим питанням, як проектування, установка gsm сигналізації, точне розташування датчиків та налаштування бездротової сигналізації повинні займатися професіонали з багаторічним досвідом, як фахівці нашої фірми. При установці слід враховувати багато факторів, такі як: технічна захищеність будівлі, його категорія (банк, державні установи або будинок), район міста і найближчого відділу охорони, наявність різних комунікацій та інших дрібниць.

Установка бездротової сигналізації