Система обліку робочого часу

Система обліку робочого часу

Наша компанія рада запропонувати сучасні системи безпеки, які здатні на високому рівні захищати ваш бізнес, майно тощо.

Система обліку робочого часу створена на базі автономних біометричних терміналів. Такі комплекси допомагають підтримувати загальну дисципліну роботи співробітників компанії, а також застосовувати справедливу систему оплати праці. З практичної точки зору, варто сказати про цифри, а саме: при використанні терміналів обліку робочого часу ви отримаєте економію фонду оплати зарплати своїм підлеглим на 5-15 відсотків.

Як працює система обліку робочого часу?

Все дуже просто! Користувачі, внесені в базу даних, для входу на обєкт використовують свої унікальні ідентифікатори, а саме:

  • відбитки пальців;
  • геометрію особи.

Кожна подія входу і виходу співробітниками фіксуються в автономної памяті пристрою. На основному компютері встановлюється спеціальне програмне забезпечення, яке дозволяє формувати звіти відвідуваності людей. Будуються графіки і створюються табеля робочого часу в автоматичному режимі. Тобто система обліку робочого часу дозволяє чітко бачити контролюючому органу все запізнення, переробки, прогули, перерви співробітників і загальний час їх роботи. Вивантажувати звіти, після отримання даних з системи контролю робочого часу, можна в текстові файли або бухгалтерську програму 1С.

До речі, користувач, може формувати різні типи звітів, виходячи з обраного діапазону часу, відділу компанії або конкретного співробітника. Всемирная сеть інтернет дозволяє контролювати ситуацію роботи своїх підлеглих навіть якщо ви перебуваєте в іншому місті.

Контроль робочого часу - це надійна система, яка сьогодні використовується в багатьох компаніях різних сфер виробництва. СКРВ не тільки дозволяє фіксувати час відвідування того чи іншого обєкта, але контролювати доступ. Є також можливість управління електромагнітними і електромеханічними замками, елеткрозащелкамі, турнікетами і т.п. Все це ви отримуєте в комплекті, після установки устаткування на вашому обєкті. У будь-якому випадку, сучасні технології, такі як СКРВ роблять бізнес безпечним і більш прибутковим. Хіба не до цього ми прагнемо?

Система обліку робочого часу