Установка доводчика

Установка доводчика

Ціна: від 600

Більшість СКД в своїй комплектації мають дверні доводчики. Підбір цієї техніки проводиться виходячи з маси і розміру дверного полотна. Принцип простий: чим масивніше двері, тим надійніше потрібен доводчик.

Установка доводчиків проводиться як з внутрішньої сторони дверей, так і з зовнішньої.

В будь-якому випадку, на початковому етапі проводиться вибір схеми монтажу доводчика:

  • внизу двері (застосовується в якості додаткової опори дверного полотна);
  • вгорі двері (найбільш поширений варіант);
  • таємно;
  • дискретно.

найбільш складний варіант - установки доводчика на розсувних дверях. Щоб монтаж доводчиків провести швидко і акуратно, найкраще звернутися до фахівців нашої компанії. Якість роботи співробітників підтверджується тільки позитивними відгуками клієнтів, які знову і знову звертаються до нас.

Як замовити послугу установки доводчика?

для початку варто звернутися до нас і подати заявку для проведення робіт. Далі майстри виїжджають на обєкт і проводять монтаж техніки виходячи з особливостей конструкції, а також побажань замовника про місце установки.

Процедура установки доводчика в Києві або будь-якому іншому місті включає:

Монтаж доводчиків

  • розмітку монтажних отворів для установки конструкції доводчика;
  • просвердлення отворів необхідних діаметрів;
  • прикручування дверного доводчика і штанги.

Деякі типи доводчиків мають функцію фіксації двері під кутом. В такому випадку етап монтажу включає виставляння правильного кута для відкриття з фіксацією двері.

В обовязковому порядку здійснюється регулювання роботи доводчика, коли основні етапи по монтажу завершені. Співробітники перевіряють плавність функціонування всього механізму, рівень прискорення перед закриттям дверей, а також регулюють зусилля поворотної пружини.

Щоб дізнатися актуальну ціну на монтаж доводчика, телефонуйте за вказаним номером телефону на сайті. Наші менеджери дадуть відповіді на всі поставлені запитання, з приводу установки доводчиків, їх вартості в місті і наявності бажаних моделей у продажу.

Установка доводчика