Active filters

Відеоспостереження

     Сучасний світ хоч і багатогранний, але також досить небезпечний. Сьогодні все більше і більше людей намагається максимально убезпечити себе і життя своїх рідних. Одним з інструментів захисту в даному випадку є відеоспостереження. Система відеоспостереження вже давно зарекомендувала себе, як ефективний метод боротьби зі злочинами. Відеоспостереження в квартирі, особливо там, де є діти, вкрай необхідно. Система відеоспостереження для будинку повністю позбавить Вашу родину від почуття тривоги і забезпечить безпеку у Вашому домі.

     Відеоспостереження - що це і як його використовувати

     Давайте-ка розберемося, що входить в системи відеоспостереження , і що являє собою обладнання для відеоспостереження. Відеоспостереження в Києві має широкий спектр пропозицій від сотень різних виробників, тому постає наступне питання, що підійде саме Вам? В інтернет магазині CamOn в наявності тільки висококачетсвенний системи відеоспостереження світових виробників, таких як Hikvision або Dahua. Система відеоспостереження це не тільки відеокамери і відеореєстратори, а й комплекти відеоспостереження в цілому.


     Комплект відеоспостереження допоможе Вам спростити завдання з установкою. А все завдяки тому, що комплект відеоспостереження має вже готові компоненти: кілька камер, блок живлення, відеореєстратор, проводу та кабелю. Безпровідне відеоспостереження і зовсім не вимагає зайвих втручань і складнощів при установці. Адже, пропоноване нами, безпровідне відеоспостереження може передавати дані без будь-яких перешкод і тривалих затримок. Таке відеоспостереження для будинку стане справжньою охороною для Вас і Ваших близьких.

Відеоспостереження, в свою чергу, по призначенню, може поділятися на кілька видів:

  • для будинку,
  • для офісів
  • для магазинів
  • для складів / закритих територій
  • для адміністративних будівель

     Охоронні системи відеоспостереження мають різні характеристики, які будуть особливо проявлятися, в залежності від місця установки. Відштовхуючись від Ваших переваг, ми допоможемо Вам замовити відеокамеру, яка максимально задовольнить Ваші потреби.

Наша компанія пропонує Вам відеокамери наступних виконань:

     IP відеоспостереження

     Ip камери відеоспостереження оснащені найпотужнішим програмним забезпеченням і "внутрішньою начинкою", завдяки яким функціонують, як самостійний компютер, вміщуючи в себе величезну кількість смарт-функцій. Пропоновані камери чудово підійдуть для шкіл, магазинів, офісів і складів. Така камера відеоспостереження має ряд переваг, а саме:

  1. Швидке і чітке масштабування
  2. Прямий доступ до камери через мережу інтернет
  3. Запис з камери може вестися на флеш-карту
  4. Високий рівень передачі кольору і якості картинки
  5. Більш швидкий звязок, без затримок

     Ви з повною упевненістю можете придбати в нашому магазині відеоспостереження в магазин або офіс саме з Ip камерою, так як її якісна робота, під якою мається на увазі висока чіткість картинки і швидка передача даних, повністю задовольнить Вас і Ваших співробітників.

Відеореєстратори

Наша компанія CamOn пропонує також широкий вибір відеореєстраторів.

Відеореєстратори, на відміну від відеокамер, дозволяють зберігати і відтворювати запис з камер. Без них неможлива обробка відео з самої камери, і подальша повноцінна робота з охоронними системами. Крім того, у нас також є мережеві комутатори і додаткове обладнання охоронних систем.

Чому саме ми

Ціни на відеоспостереження ми робимо настільки демократичними, що вони не можуть не радувати . І невисоая ціна за обладнання зовсім не означає, що воно низької якості. Адже ми працюємо тільки з всесвітньо відомими виробниками і перевіреними роками постачальниками. Купити систему відеоспостереження високої якості до власного приміщення тепер легко. Будьте впевнені в цілковитій безпеці разом з CamOn.

Відеоспостереження ᐈ Купити | Опис та ціна в Київі | в CamOn

Відеоспостереження