Active filters

Домофонні системи

Установка домофонів дозволяє забезпечити безпеку будівлю, то це житлове приміщення , то чи будь-яке інше споруда. Сьогодні аудиодомофон - це один з найбільш доступних систем для контролю доступу в приміщення. Кожна конкретна ситуація має на увазі підбір тієї чи іншої домофонної системи, які розрізняються за рівнем безпеки, призначення, вартості тощо.

В будь-якому випадку, кожна домофонная система складається з абонентського пристрою, панелі виклику і електрокерованого замку. Перше, що бачить відвідувач - це визовную панель домофона. Саме на ній розташований динамік, а також мікрофон, який є сполучною ланкою з абонентом. Є моделі, оснащені індикатором, де відвідувач може побачити помилку, якщо набрав неправильний номер абонента.

Вибір домофона

При виборі домофонної системи в Києві потрібно покладатися на призначення пристрою. Тобто, коли вам потрібен домофон для дому в кілька квартир, то варто купити домофон в Києві Багатоабонентна. Такий пристрій обмежить вхід сторонніх в будинок і зробить ваше житло більш безпечним. Але для підключення домофона такого плану буде потрібна згода всіх мешканців будинку.

Вибираючи домофони, враховуйте, щоб пристрій мав стійкість до:

  • сильних перепадів температур;
  • стрибків напруги;
  • вандалізму.

Також варто упевнитися, щоб була вся необхідна документація до пристрою, забезпечувалося гарантійне обслуговування.

Окремої уваги потребує система, яка зчитує електронні ключі. Їх називають в народі «таблетки» або Touch Memory. Купити домофон в Україні з таким ключем можна в будь-якому спеціалізованому магазині і у нас. Електронний ключ надійніший, ніж механічний замок. До того ж, підробити його практично неможливо. Єдиним мінусом такого замку є його пряма залежність від постійного електропостачання.

Невідємною частиною домофонної системи є трубка для домофона. Цей пульт управління пропонується в різних модифікаціях і в різних цінових діапазонах.

Чому варто купити домофон для забезпечення своєї безпеки?

Купити домофони можна в будь-якому куточку нашої країни. Витративши порівняно невелику суму ви, напевно, убезпечите себе і своїх родичем від «небажаних гостей». Це відмінний пристрій звязку, що має ряд найважливіших переваг. Наприклад, відеодомофон , дозволить вам не тільки чути гостя, а й бачити його. Така функція часто буває необхідною для діток, які можуть на власні очі переконатися, що прийшов рідна людина.

IP домофон , наприклад, дозволить вам зробити знімок відвідувача. Wi-fi домофон забезпечить звязок без проводів.

домофон

Продаються механізми з вбудованим журналом подій (можна переглянути відкриття дверей за час вашої відсутності), записом розмови і навіть з можливість підключення до інших механізмів. Від функціоналу безпосередньо залежать характеристики і загальний вигляд панелі домофона .

Якісні домофони в Києві дивіться у нас. Ми надаємо інформацію про наявності товару і ціни, допомагаємо підібрати модель в залежності від побажань клієнта. Сьогодні великою популярністю користуються домофони Commax серед наших клієнтів. Також в нашому магазині CamOn набувають домофони Візит , не відстають в кількості замовлень і домофони Цифрал. Передові компанії-виробники надають нашому магазину свій товар, щоб задовольнити всі потреби клієнтів в різноманітності домофонних систем. Звертайтеся і задовольните свою потребу в якісному пристрої для безпеки.

Домофонні системи ᐈ Купити відеодомофон, домофон

Домофонні системи